Co warto obejrzeć w weekend? Hity z Netflixa, HBO GO i Kina


Jak co tydzień przedstawiamy listę najświeższych premier na platformach streamingowych oraz na wielkim ekranie. Jakie hity z Netflixa, HBO GO i kina można obejrzeć w weekend?

HBO GO

Star Trek: W nieznane

Hity z Netflixa, HBO GO i Kina

HBO GO kolejny tydzień z rzędu raczy nas Star Trekiem. Tym razem załoga USS Enterprise bada zakątki niezbadanego kosmosu, gdzie napotyka nowego wroga, który wystawia na próbę ich i wszystko, co reprezentuje sobą Federacja. Tylko zbuntowany wojownik może pomóc im zjednoczyć się i opuścić planetę, tym samym unikając międzygalaktycznej wojny.

Ostatnia Nocka

Ostatnia Nocka to komedia z zeszłego roku, która przedstawia starcie pokoleniowe pomiędzy odchodzącym na emeryturę Stanleyem, a zastępującym go młodziutkim artystą w kryzysie Jevonem. W zasadzie dzieli ich wszystko, jednak w czasie ostatniej zmiany okazuje się, że potrafią znaleźć wspólny język.

Złe prawo

Film Złe Prawo jest rezultatem akcji crowdfundingowej reżysera Paddy Slattery’ego. Dave Connolly jest szanowanym członkiem irlandzkiej policji Jego lojalność wobec prawa zostaje wystawiona na próbę, kiedy na wolność, po odsiadce, wychodzi brat Davego i desperacko potrzebuje pomocy.

NETFLIX

Król tygrysów

Tiger King 2 | Official Trailer | Netflix

Trailer: tutaj.

Pamiętacie jaki skandal wywołała pierwsza część Tiger Kinga? Głównym tematem serii jest Joe Exotic, właściciel G.W. Zoo w Wynnewood. Seria opowiada o jego wieloletniej  walce z Carole Baskin, dyrektorem generalnym Big Cat Rescue. Później rejestruje wydarzenia, które doprowadziły do skazania mężczyzny, kiedy wychodzi na jaw, że zapłacił zabójcy za zamordowanie Baskin. Druga część jeszcze bardziej zgłębia się w szczegóły tej pokręconej sagi.

Hellbound

Hellbound | Zwiastun finalny | Netflix

Hellbound to południowokoreańska telewizja strumieniowa oparta na webtoonie o tym samym tytule (webtoon to taki komiks na smartfony). Sprowadza się do histori o nadprzyrodzonych aniołach pojawiających się znikąd, by skazać ludzi na piekło.

Zaprowadź mnie do domu

Lead Me Home | Official Trailer | Netflix

Czasem warto porzucić radosne tytuły na coś bardziej przyziemnego. Zaprowadź mnie do domu to krótkometrażowy dokument, który pokazuje problem bezdomności z perspektywy osób, które jej doświadczają. Czy wiecie, że 500 000 Amerykanów doświadcza bezdomności każdej nocy? To więcej niż liczba mieszkańców miasta, w którym obecnie mieszkam…

KINO

Pogromcy duchów. Dziedzictwo

Hity z Netflixa, HBO GO i Kina

Dziedzictwo jest kontynuacją znanych nam Pogromców Duchów, w reżyserii syna autora wersji oryginalnych. Akcja rozgrywa się trzydzieści dwa lata po wydarzeniach z drugiego filmu. Samotna matka i jej dwoje dzieci przeprowadzają się do małego miasteczka w Oklahomie, gdzie odkrywają swój związek z oryginalnymi Pogromcami duchów i tajnym dziedzictwem ich dziadka.

KURIER FRANCUSKI Z LIBERTY, KANSAS EVENING SUN

Timothée Chalamet, Owen Wilson, Tilda Swinton, William Dafoe, Bill Murray, Edward Norton i wiele, wiele innych wielkich nazwisk na jednym ekranie kinowym! Fabuła filmu obejmuje trzy różne wątki, gdy francuskie biuro zagraniczne fikcyjnej gazety Liberty, Kansas Evening Sun tworzy swój ostatni numer.

 

Jakie są wasze typy na weekend?

 

W zeszłym tygodniu:

Co obejrzeć w weekend? Premiery na początku listopada

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Prawdopodobieństwo wygranej w blackjacka i statystyka
Next Into The Void - nowości w New World