Co warto obejrzeć w weekend? Netflix, HBO Go i kino!


w weekend

Co warto obejrzeć w weekend? To chyba nasze standardowe pytanie. Pogoda na zewnątrz ostatnio w dużej mierze sprzyja pobytom w domu – albo jest za gorąco, albo leje deszcz, albo właśnie przechodzi ogromna burza. Opcje są dwie: oddać się domowemu komfortowi i zostać przy Netflixie bądź HBO Go albo znaleźć schronienie w kinie. My, bez względu na pogodę, i tak udamy się w najbliższych dniach do kina. W piątek bowiem ma premierę długo przeze mnie oczekiwany film. Domyślicie się jaki?

Ale po kolei, co proponuje Netflix? Jesteśmy jeszcze w początkowej fazie miesiąca, więc podejrzewam, że obie platformy zaprezentują nam, jak mają w zwyczaju w podobnym okresie, przyjemne seanse.

NETFILX

Atypowy – sezon 4

Atypowy: sezon 4 | Oficjalny zwiastun | Netflix

Kiedy pierwszy raz spotkałam się z serialem, nie sądziłam, że poruszy mnie tak bardzo. Jest świetny! Sam jest osobą na spektrum autyzmu, mieszka z nadopiekuńczą matką, mało akceptującym go ojcem i siostrą, która momentami mnie przeraża. Nikt w tej rodzinie nie jest „typową” osobą, serial pokazuje nam nie tylko próby wchodzenia Sama w dorosłość, jego pracę, poczynania naukowe, ale także poznajemy perspektywę jego rodziny, także ich historie. Niektóre są nieźle pokręcone.

Resident Evil: Wieczny mrok

Resident Evil: Wieczny mrok | Oficjalny zwiastun | Netflix

Serial z pewnością wzbudzi zainteresowanie środowiska graczy. Jest oparty na franczyzie Resident Evil (ostatnio na naszym kanale youtube Adix przechodził najnowszą część) i całkowicie zrobiony jest w CGI. Akcja serialu rozgrywa się pomiędzy RE 5 i 6, kiedy to biały dom staje się celem podejrzanego ataku i obłażony jest przez uporczywe zombie. W głównych rolach Leon i Clarie .

HBO GO

Rick i Morty V, odc. 3 i 4

Tak, znów piszę o Ricku i Mortym, w zeszłym tygodniu również poruszałam niezdrowe przygody dziadka, wnuczka i reszty ich rodziny. Nowy odcinek piątego sezonu serialu pokazuje się co poniedziałek na platformie. Oglądacie?

Krótka lista HBO GO zaczęła mnie już solidnie nużyć i stała się powodem, dla którego WRESZCIE zrezygnowałam z subskrypcji… N U D A!

KINO

Czarna Wdowa

Czarna Wdowa jest filmem, który zdecydowanie warto obejrzeć w weekend. To mój długo wyczekiwany wybór i mam nadzieję, że nie zawiodę się na tym filmie. Będziemy mieli okazję poznać historię Natashy Romanoff, jej pochodzenie i mroczną przeszłość. Nie mogę się doczekać!

Kosmiczny mecz: Nowa era

Kosmiczny mecz powraca! Ile mieliście lat kiedy pierwszy raz oglądaliście wersję oryginalną? Tym tazem nie Michael Jordan a LeBron James wcieli się w główną postać, tuż obok Królika Bugsa, Kaczora Daffyego, Króliczki Loli (ZENDAYA!) i Speedyego Gonzalesa. Warto pójść do kina z samej nostalgii.

 

 

Co warto obejrzeć w weekend? Macie jakieś plany?

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Gaming HERoes, czyli "Czarna Wdowa" promowana przez streamerki
Następny Smash Bros Ultimate przestanie wydawać nowych bohaterów