CoD: Warzone 2 i Modern Warfare 2 – zwiastun sezonu 3


CoD: Warzone 2 i Modern Warfare 2 - zwiastun sezonu 3

Sezon 3 Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2 pojawi się 12 kwietnia, a Activision wypuściło sezonowy zwiastun, ujawniając niektóre z nowych trybów nadchodzących do gry wieloosobowej i Battle Royale.

Jak wcześniej ogłoszono, historia sezonu 3 obraca się wokół starcia z Alejandro Vargasem i Valerią Garzą z kampanii Modern Warfare 2. Obie postacie będą również grywalnymi operatorami w tym sezonie, którzy prawdopodobnie zostaną udostępnieni jako nagrody za karnet bojowy lub pakiety operatorów w sklepie w grze.

Podczas gdy Valeria i Alejandro są głównymi atrakcjami, zwiastun zapowiada również kilka nowych trybów gry. Multiplayer w Modern Warfare 2 otrzyma Cranked i Gunfight. Cranked to szybki tryb, który zmusza graczy do łączenia zabójstw w celu zresetowania licznika czasu i uniknięcia eksplozji, a Gunfight to chaotyczne pojedynki 2 na 2 rozgrywane w serii szybkich rund na małych mapach.

W przypadku Warzone 2, w sezonie 3 pojawi się trochę więcej różnorodności w Battle Royale. Nadchodzący sezon doda tryb odrodzenia Resurgence do Al Mazrah oraz oparty na pieniądzach tryb Plunder z Warzone 1. Długo wyczekiwana playlista rankingowa dla Warzone 2 jest również potwierdzona.

Karnet bojowy sezonu 3 obejmie również powrót kultowego karabinu snajperskiego Intervention, który w Modern Warfare 2 został przemianowany na karabin FJX Imperium. Latarnia morska Pelayo to nowa mapa dla wielu graczy 6 na 6, która oferuje burzową nocną scenerię.

Activision niedawno ujawniło nowe narzędzia do anty-cheat Ricochet w Call of Duty, w tym wykrywanie urządzeń sprzętowych innych firm, które mają zapewnić graczom nieuczciwą przewagę.

Call of Duty: Season 3 - Official Trailer (Modern Warfare 2 & Warzone 2.0)

 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Poprzednio Kwietniowe premiery na Netflixie, HBO Max i Prime Video [2023]
Następny Levi i Mikasa z Attack on Titan przybywają do Fortnite