Cyber Protocol, logiczna gra która do tej pory pojawiła się na platformie Switch zmierza teraz na komputery osobiste oraz xbox one! Czy warto zainteresować się grą?

Cyber Protocol jest niewielką produkcją od polskiego studia Red Dear Games. Jest to gra logiczna oraz zręcznościowa osadzona w klimacie Cyberpunku. W grze tej wcielamy się rolę robota, który zostaje wyłączony. Robot o przyjemnej nazwie G0X6 jest jednak hakerem i podejmuje się zhakowania swoich własnych systemów bezpieczeństwa w celu przywrócenia się do życia. W tym celu będziemy musieli ukończyć ponad 100 poziomów o różnym stopniu trudności, przedzierając się przez kolejne barykady naszej zapory.

Gra do tej pory została wydana tylko na platformę Switch, gdzie została bardzo ciepło przyjęta, co spowodowało, że twórcy zdecydowali się na wydanie gry także na platformę Steam oraz Xbox One. W rytmie 8 bitowej muzyki będziemy wiec próbować ukończyć kolejne wyzwania stawiane przez twórców, które będą od nas wymagały jednocześnie ostrożnego planowania oraz szybkiego podejmowania decyzji. Twórcy gry inspirowali się przy produkcji starymi grami, więc fani retro powinni być bardzo zadowoleni.

Gra Cyber Protocol będzie wspierać także tryb multiplayer nawet dla czterech graczy, więc nic nie szkodzi na przeszkodzie, by oprócz rozgrywki w pojedynkę, cieszyć się zabawą także z rodziną lub znajomymi, porównując swoje wyniki czy też bijąc wzajemne rekordy. Cyber Protocol otrzyma swoją premierę już 5 czerwca, a od 27 maja rozpocznie się przedsprzedaż na platformie Xbox wraz z promocją przed sprzedażową wynoszącą 20% zniżki. Gra będzie także dostępna na platformie Steam.

Cyber Protocol Xbox Trailer

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Mortal Kombat 11 - poradnik dla początkujących
Następny Hulk vs. Grundy - porównanie postaci - wielcy, silni i wściekli