Czarna Pantera – Wojna o Wakandę pojawi się niedługo w Marvel’s Avengers


29 lipca Square Enix ogłosiło nowy dodatek do Marve’s Avengers pt. Czarna Pantera – Wojna o Wakande, który będzie dostępny 17 sierpnia jako darmowa aktualizacja dla każdego posiadacza gry. Dodatkowo oprócz Czarnej Pantery dodatek dodaje dwóch nowych czarnych charakterów, nowe miejsca do eksplorowania, nowych przeciwników, obóz Birnin Zana, nowe solo i multiplayerowe Drop Zony, misje i kilka innych. Będzie to największy dodatek od premiery gry.

War Table dedykowany najnowszej aktualizacji odbędzie się 16 sierpnia o 10:00 PDT(19:00 CEST) na kanale Twitch Crystal Dynamics. War Table oferują dokładne spojrzenie na nowe trailery i informacje dotyczące najnowszych aktualizacji dedykowane fanom, którzy chcą być jak najbardziej na bieżąco. Wojna o Wakandę zaoferuję ponad 25 godzin kampanii dla pojedynczego gracza i dodatkową zawartość dla czterech graczy jednocześnie. Dodatkowo nowe tryby gry i wydarzenia będą regulanie wprowadzane wraz z ubraniami inspirowanymi komiksami i filmami Marvela.

Darmowy weekend

Przez kilka dni będzie dostępny darmowy weekend na Playstation 4 i 5 oraz platformie Steam i Stadia. W celu uczczenia darmowego weekendu kilka limitowanych promocji stanie się dostępnych dla wszystkich graczy włącznie z 400% bonusem do zdobywanego doświadczenia, zniżkę 50% w sklepie w grze i powrót z wydarzeniem Tachyon Anomaly. W trakcie weekendu wszyscy zainteresowani w sprawdzeniu gry jedyne co muszą zrobić to pobrać grę z wybranego sklepu. Po zakończeniu weekendu wszyscy gracze, którzy kupią grę zachowają postępy i zakupy na platformie na której grali. W nadchodzących miesiącach pojawi się taka możliwość również na konsolach Xbox.

Wojna o Wakandę

Historia dodatku rozgrywa się dookoła króla T’Challa, Czarnej Pantery. Oddanego protektora i aktualnego władcy Wakandy. Zaślepiony zdradą i wynikającą z niej tragedią, T’Challi ciężko zaufać komukolwiek wystarczająco aby oddać swoją rolę komuś innemu, nawet swojej siostrze Shuri. Kiedy arcywróg czyli siły Klaw zagrażają bezpieczeństwie Wakandy, T’Challa musi podjąć walkę aby obronić wszystko i wszystkich na czym mu zależy. Doświadczymy historii świata i pobocznych misji w junglach Wakandy i kompletnie nowym świecie Vibranium. Odwiedźimy również pałac królewski wznoszący się nad złotym mieastem, Laboratorium Shuri, komnaty Zawavari i pokój wojenny Wakandy.

Linki:

https://www.twitch.tv/crystaldynamics

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Zoo New York - recenzja - zoo szuka nowego opiekuna
Następny Sword of Legends Online - Recenzja - Trochę inne MMO