Czerwcowe premiery na Netflixie, HBO Max i Prime!


Sprawdźmy czerwcowe premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+, Prime Video i w kinie! Co wyszło w tym tygodniu i co warto obejrzeć w weekend?

NETFLIX

SKŁADANKI ERRY’EGO

Czerwcowe premiery na Netflixie

Historia pasji i marzeń, która rozwija się w biednej dzielnicy Neapolu a finalnie stanie się międzynarodową przygodą. W stolicy Kampanii w latach 80., gdzie Maradona jest czczony jako bóstwo, Enrico „Erry” Frattasio,z pomocą swoich braci Peppe i Angelo, zmienia składanki, które tworzy dla swoich przyjaciół w prawdziwe muzyczne imperium. Zrobi się z tego ogromne przedsięwzięcie, które zmieni ich życie i wprowadzi muzykę do życia wszystkich.

DNI

The Days | Official Trailer | Netflix

11 marca 2011 roku, trzęsienie ziemi o magnitudzie 9,0 i maksymalnym natężeniu sejsmicznym 7 nawiedziło obszar około 130 kilometrów od wybrzeża Sanriku. Godzinę po tym, gdy trzęsienie ziemi wstrząsnęło wyspami Japonii, 15-metrowa fala tsunami w jednej chwili pochłonęła elektrownię jądrową Fukushima. Ale to było tylko początkiem koszmaru. Z utratą funkcji chłodzenia, elektrownia jądrowa znalazła się w niebezpiecznym i niekontrolowanym stanie. Serial, składający się z ośmiu odcinków, wiernie ukazuje katastrofalne wydarzenie z trzech różnych perspektyw, opierając się na dokładnych badaniach. Ta historia stara się odpowiedzieć na to pytanie co się właściwie stało?”, opierając się na prawdziwych wydarzeniach siedmiu intensywnych dni z punktu widzenia rządu, korporacji i ludzi ryzykujących życie na miejscu.

SYRENA: KTO PRZETRWA NA WYSPIE?

Siren: Survive the Island | Official Trailer | Netflix

Reality show prosto z Korei Południowej. Kobiety będące przedstawicielkami zawodów jak: strażaczka, policjantka, żołnierka czy kaskaderka rywalizują ze sobą w zawodach survivalowych. Kto wygra?

HBO MAX

MAGIC MIKE: OSTATNI TANIEC

Czerwcowe premiery na Netflixie

Trzecia część we franczyzie Magic Mike. Te filmy, wyreżyserowane przez Stevena Soderbergha, z Channingiem Tatumem w roli głównej, eksplorują świat męskiego striptizu i przedstawiają osobiste i zawodowe podróże bohaterów. Po kolejnych niefortunnych wydarzeniach życiowych, Mike wyrusza do Londynu z bogatą wspólniczką, która składa mu propozycję nie do odrzucenia, jednak ma przy tym zupełnie inne intencje. Aby ponownie stanąć na scenie bohater będzie musiał stanąć na wysokości zadania.

MALOWANIE Z JOHNEM

Malowanie z Johnem to serial telewizyjny stworzony przez muzyka i aktora Johna Lurie, w którym występuje on w roli głównej. Program jest wyjątkową mieszanką komedii, muzyki i sztuki, w którym John zabiera widzów w podróż po swoich przemyśleniach, obserwacjach i procesie twórczym .W każdym odcinku John Lurie maluje, dzieląc się historiami, anegdotami i filozoficznymi rozważaniami. Spektakl daje wgląd w artystyczną wrażliwość Lurie i jego introspekcyjne podejście do życia i kreatywności.

IDOL

Czerwcowe premiery na Netflixie

Serial koncentruje się wokół Jocelyn (w tej roli Lily-Rose Depp), młodej i ambitnej piosenkarki pop. Po druzgocącym załamaniu nerwowym, które prowadzi do odwołania jej poprzedniej trasy koncertowej, jest zdeterminowana, by odzyskać status najbardziej pociągającej gwiazdy muzyki pop w Ameryce. Podczas swojej podróży Jocelyn wchodzi w skomplikowaną relację z Tedrosem – charyzmatycznym guru samopomocy, który również przewodzi współczesnemu kultowi.

CREED: NARODZINY LEGENDY + CREED 2

Czerwcowe premiery na Netflixie

Filmy Creed należą do gatunku dramatów sportowych, które są zarówno spin-offami, jak i kontynuacją popularnej serii filmów Rocky. Filmy koncentrują się wokół postaci Adonisa Creeda, syna Apollo Creeda, który był wybitną postacią w oryginalnych filmach Rocky. W pierwszej części Adonis Creed  stara się stworzyć własną spuściznę w świecie boksu. W czasie treningów do walki o tytuł szuka wskazówek Rocky’ego (w tej roli Sylvester Stallone), byłego rywala i przyjaciela swojego ojca. Z kolei w drugim filmie bohater mierzy się z Viktorem Drago, synem Ivana Drago, który był antagonistą w Rocky IV. Po raz kolejny Adonis zwraca się do Rocky’ego o wsparcie i szkolenie.

DISNEY+

INDIANA JONES: POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ ARKI,  ŚWIĄTYNIA ZAGŁADY, OSTATNIA KRUCJATA,, KRÓLESTWO KRYSZTAŁOWEJ CZASZKI

Przed premierą nowej części na Disney+ można odświeżyć poprzednie części Indiany Jonesa, czyli serii filmów przygodowych, które śledzą wyczyny archeologa i poszukiwacza przygód, Indiany Jonesa. Stworzona przez George’a Lucasa i wyreżyserowana przez Stevena Spielberga seria stała się kulturowym fenomenem. Akcja Poszukiwaczy… osadzona jest w 1936 roku i przedstawia Indianę, który wyrusza na poszukiwanie zaginionej Arki Przymierza, zanim wpadnie ona w ręce nazistów. Świątynia Zagłady stanowi prequel pierwszego filmu. Indiana Jones udaje się do Indii, gdzie walczy z niebezpiecznym kultem i próbuje odzyskać święty kamień. W Krucjacie Indiana łączy siły ze swoim ojcem, Henrym Seniorem w wyścigu z nazistami w poszukiwaniu Świętego Graala a w Czaszce Indy, stawiając czoła sowieckim agentom, łączy siły z Muttem Williamsem w poszukiwaniu mitycznej kryształowej czaszki.

AMAZON PRIME VIDEO

MADAGASKAR 3

Trzecia część kultowej bajki. W Madagaskarze 3 główni bohaterowie — lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotam Gloria — utknęli w Europie i próbują wrócić do swojego domu w Nowym Jorku. Aby tego dokonać, dołączają do wędrownego cyrku i wyruszają na serię przygód w różnych europejskich miastach.

SWEENEY TODD: DEMONICZNY GOLIBRODA Z FLEET STREET

Czerwcowe premiery na Netflixie

Filmowa adaptacja musicalu. Historia skupia się wokół Benjamina Barkera, fryzjera, który zostaje niesłusznie uwięziony przez skorumpowanego sędziego, a później. z pragnieniem zemsty, wraca do Londynu jako Sweeney Todd.  Bohater łączy siły z panią Lovett, właścicielką cukierni, i razem opracowują makabryczny plan zemsty.

ZABÓJCZE PARY

Serial/ dokument true crime, który koncentruje się na sprawach z udziałem par, które popełniły poważne przestępstwa, często prowadzące do morderstwa. Spektakl zapewnia dogłębne śledztwa i rekonstrukcje tych przypadków, badając dynamikę relacji i czynniki, które skłoniły pary do wspólnego zaangażowania się w działalność przestępczą. Każdy odcinek Zabójczych Par zazwyczaj przedstawia konkretny przypadek, zagłębiając się w przeszłość zaangażowanych par, wydarzenia prowadzące do przestępstwa oraz późniejsze śledztwo i postępowanie sądowe. Program często zawiera wywiady z funkcjonariuszami organów ścigania, członkami rodziny i ekspertami, aby zapewnić wgląd w motywacje i psychologiczne aspekty tych przestępstw.

KINO

SPIDER-MAN: Poprzez Multiwersum

Czerwcowe premiery na Netflixie

Kolejna część historii Milesa Moralesa. Razem z Gwen Stacy, bohater przenosi się do multiwersum, gdzie nie tylko spotykają różne wersje Spider – Mana, ale muszą też walczyć z zagrażającymi Ziemi niebezpieczeństwami. Miles będzie musiał odnaleźć sposób, aby ochronić tych, których kocha.

BOOGEYMAN

Adaptacja krótkiego opowiadania Stephena Kinga. Licealistka Sadie Harper i jej młodsza siostra Sawyer nadal nie mogą pogodzić się ze śmiercią matki. Ich ojciec pogrążony jest w własnym bólu i nie jest w stanie dać im ani wsparcia, ani uczucia, którego od niego oczekują. Kiedy do Willa przychodzi zdesperowany pacjent proszący o pomoc, rodzina nieświadomie wpuszcza do swojego domu przerażającą istotę, która żywi się ich największym cierpieniem.

 

Zobacz też: Premiery kinowe w czerwcu 2023!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Forever Skies - Polski Survival Wchodzi do Wczesnego Dostępu 22 Czerwca 2023
Następny Jak zdobyć i odblokować konia w Diablo 4?