Czerwcowe premiery na VOD i w kinie!


Sprawdźmy czerwcowe premiery na VOD i w kinie, które miały premierę w tym tygodniu. Co obejrzeć w weekend?

NETFLIX

KRÓLOWE DJURSHOLM

Czerwcowe premiery na VOD

Serial Barracuda Queens ozgrywa się w roku 1995, w czasach rozkwitu „girl power”. To historia czterech dziewczyn – Lollo, Klary, Fridy i Mai. Pochodzą one z dobrze sytuowanych rodzin z Djursholmu i określają siebie mianem „Barracuda Queens” od czasu wspólnych zabaw na plaży Barracuda. Pewnego dnia, zdesperowane brakiem funduszy na zapłacenie za wystawne imprezy, dziewczyny wpadają na ryzykowny pomysł obrabowania domu nowej sąsiadki, Aminy. Pomimo że próba nie powiedzie się, Amina okaże się bardziej zainteresowana dołączeniem do ich gangu, niż składaniem na nie skargi. Tak rozpoczyna się ich kampania włamań do domów bogatych i irytujących sąsiadów.

ARNOLD

Czerwcowe premiery na VOD

 Historia życia i kariery Arnolda Schwarzeneggera przedstawiona w trzech odcinkach serialu dokumentalnego. Arnold Schwarzenegger to aktor, były kulturysta i polityk, najbardziej znany z roli w filmie Terminator.

ŚWIAT MNIE NIE POKONA

Czerwcowe premiery na VOD

Włoski, animowany serial dla dorosłych. Świat mnie nie pokona jest wierną adaptacją komiksów Zerocalcare’a, przekładającą ich unikalny styl i humor na ekran. Serial opowie nam o trudnościach związanych ze znalezieniem swojego miejsca na świecie oraz o tym, jak pozostać sobą w obliczu życiowych problemów.

BLOODHOUNDS / Sa-nyang-gae-deul

Czerwcowe premiery na VOD

Serial kryminalno- dramatyczny z Korei Południowej. Bloodhounds przedstawia historię trzech młodych osób, które w pogoni za pieniędzmi wkraczają w świat prywatnych pożyczek i lichwiarstwa. Czeka ich nieustanna walka z bogatszymi sferami, które wyraźnie żerują na osobach niższej klasy.

HBO MAX

IDOL

Czerwcowe premiery na VOD

Kolejny odcinek Idola już w niedzielę. Serial koncentruje się wokół Jocelyn (w tej roli Lily-Rose Depp), młodej i ambitnej piosenkarki pop. Po druzgocącym załamaniu nerwowym, które prowadzi do odwołania jej poprzedniej trasy koncertowej, jest zdeterminowana, by odzyskać status najbardziej pociągającej gwiazdy muzyki pop w Ameryce. Podczas swojej podróży Jocelyn wchodzi w skomplikowaną relację z Tedrosem – charyzmatycznym guru samopomocy, który również przewodzi współczesnemu kultowi.

BURDEN OF PROOF

Czerwcowe premiery na VOD

Ciężar Dowodu opowiada o zagadkowym zniknięciu 15-letniej Jennifer Pandos w roku 1987. Rodzice dziewczyny utrzymywali, że Jennifer uciekła z domu, jednak wiele lat później jej brat, Stephen, rozpoczyna nieustępliwą podróż w poszukiwaniu prawdy. Jego śledztwo w sprawie zniknięcia siostry zagraża rodzinie, gdyż staje się przekonany, że jego rodzice mogą być zamieszani w zbrodnię. Z upływem czasu odkrywa kolejne tajemnice i nowe dowody, co skłania go do kwestionowania wszystkiego, w co dotychczas wierzył.

DISNEY+

DROGA DO ZATRACENIA

Film jest adaptacją powieści graficznej autorstwa Maxa Allana Collinsa i Richarda Piersa Raynera. Opowiada historię Michaela Sullivana (w tej roli Tom Hanks), enforcera dla irlandzkiego mafiosa Johna Rooneya. Kiedy syn Sullivana jest świadkiem brutalnej zbrodni, Sullivan staje się celem swojego szefa. To mroczna i poruszająca opowieść o zemście i ojcostwie, z akcją rozgrywającą się w czasie Wielkiego Kryzysu w Stanach Zjednoczonych.

AMAZON PRIME VIDEO

THE HORROR OF DOLORES ROACH

Czerwcowe premiery na VOD

Serial The Horror of Dolores Roach bazuje na popularnym podcaście Gimlet. Główna bohaterka, Dolores Roach, po 16 latach wychodzi z więzienia i wraca do Washington Heights z 200 dolarami i wyłącznie ubraniami, które ma na sobie. Jej chłopak zniknął, rodzina dawno odeszła. Za pomocą dawnego znajomego rozpoczyna karierę masażystki. Gdy nowo znaleziona stabilność Dolores jest szybko zagrożona, kobieta jest zmuszona do skrajnych działań, aby przetrwać

JEZIORO

Lekki serial komediowy powraca z drugim sezonem. Serial opowiada o Justinie, który po powrocie z zagranicy, po rozstaniu z długoletnią partnerką, planuje nawiązać kontakt ze swoją nastoletnią córką, którą oddał do adopcji. Jego plany na tworzenie nowych wspomnień z córką w rodzinnej chacie idą niezgodnie z planem, kiedy odkrywa, że jego rodzice przekazali ją jego idealnej przyrodniej siostrze, Maisy-May. To historia o rodzinnym konflikcie, starciach kulturowych, a także o trudnościach w budowaniu relacji między ojcem a córką, którzy przez lata byli od siebie oddaleni.

ROBIN HOOD: POCZĄTEK

Robin Hood: Początek przedstawia klasyczną historię w nowym świetle, skupiając się na początkach kariery Robin Hooda jako legendarnego bohatera ludu. Fabuła koncentruje się na młodych latach Robin Hooda, kiedy wraca do Sherwood po służbie jako krzyżowiec. Zdezorientowany niesprawiedliwością i korupcją, które odkrywa, Robin postanawia stać się obrońcą ludzi i zaczyna prowadzić podwójne życie. W ciągu dnia jest on szlachetnym szlachcicem, a w nocy tajemniczym łotrzykiem, który kradnie od bogatych, aby dać biednym.

KINO

MÓJ SĄSIAD ADOLF

Polsky jest ocalałym z Holokaustu, który osiedlił się w wiejskiej osadzie w Kolumbii. Dni upływają mu spokojnie – na partii szachów i pielęgnacji ukochanych krzewów róż. Wszystko zmienia się pewnego dnia, gdy do sąsiedniego domu wprowadza się tajemniczy starszy Niemiec. Polsky zaczyna podejrzewać, że jego nowy sąsiad to nikt inny jak… Adolf Hitler. Nie mogąc przekonać innych do swoich podejrzeń, sam decyduje się na prowadzenie własnego śledztwa. Ale aby uzyskać potrzebne informacje, będzie musiał zbliżyć się do swojego sąsiada bardziej, niż by to chciał – na tyle blisko, że mogliby się prawie zaprzyjaźnić.

TRANSFORMERS: PRZEBUDZENIE BESTII

Czerwcowe premiery na VOD

Film stanowi siódmą odsłonę serii filmów Transformers. Jednocześnie jest sequelem do filmu Bumblebee oraz prequelem do oryginalnego filmu z 2007 roku. Akcja filmu rozgrywa się w 1994 roku w Brooklynie, gdzie Noah, były wojskowy specjalista od elektroniki oraz Elena, badaczka artefaktów, zostają wplątani w konflikt między trzema rodzajami Transformerów. Pomagają Optimusowi Prime i Autobotom w walce mającej na celu ochronę Ziemi przed nadejściem Unicrona.

 

Które czerwcowe premiery na VOD przypadły Wam do gustu? Co obejrzycie w weekend?

 

Zobacz też: Co obejrzeć w Dzień Dziecka? Filmy dla dzieci i młodzieży! [2023]

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Strategie i taktyki w Pokemon TCG. Jak wygrywać?
Następny Interaktywne reklamy, czyli jak angażować odbiorców i zwiększyć skuteczność promocji