Czerwcowe premiery na VOD – końcówka miesiąca!


Sprawdźmy czerwcowe premiery na VOD i w kinie! Co warto obejrzeć w weekend w końcówce miesiąca?

NETFLIX

NIKOMU ANI SŁOWA

Czerwcowe premiery na VOD

Nikomu ani słowa to thriller, który został wydany w 2020 roku. Historia kręci się wokół dwóch nastoletnich braci, Matta i Joeya, którzy posuwają się do kradzieży, aby wesprzeć swoją chorą matkę. Podczas eskapady zostają zauważeni przez ochroniarza. Ścigając ich przez las, Hamby wpada do opuszczonej studni. Bracia stają wówczas przed moralnym dylematem – pomóc ochroniarzowi czy zostawić go na śmierć.

WYSPA CZASZKI

Czerwcowe premiery na VOD

Animowany serial, będący piątą produkcją we franczyzie MonsterVerse. Skupia się wokół grupy odkrywców, którzy wyruszają na  misję ratunkową, aby uratować Annie, która utknęła na oceanie. Podczas podróży ich statek ulega rozbiciu i zostają uwięzieni na zdradzieckiej Wyspie Czaszek. W tej serii Wyspa Czaszek jest przedstawiana jako miejsce pełne różnych dużych stworzeń i przerażających potworów, w tym kultowego Konga.

Zwiastun: w LINKU

OUTLANDER – SEZON 7

Czerwcowe premiery na VOD

Outlander to telewizyjny serial historyczny oparty na serii książek o tym samym tytule autorstwa Diany Gabaldon. Akcja serialu rozgrywa się głównie w XVIII wieku i podąża za Claire Randall, zamężną byłą pielęgniarką, która w tajemniczy sposób zostaje przeniesiona w przeszłość do 1743 roku, gdzie spotyka przystojnego wojownika z Highland, Jamiego Frasera i zostaje uwikłana w powstanie jakobickie. Seria łączy w sobie kilka gatunków, w tym fikcję historyczną, romans, przygodę i fantasy.

DORWAĆ MORDERCĘ – SEZON 3

Dorwać mordercę to serial dokumentalny true crime, który koncentruje się na procesie zatrzymywania notorycznych seryjnych morderców. Rzuca światło na proces śledztwa i przełomy, które doprowadziły do rozwiązania spraw i schwytania zabójców. W programie widzowie mają wgląd zarówno w rozwiązane, jak i nierozwiązane sprawy oraz słuchają wywiadów z funkcjonariuszami organów ścigania, śledczymi i innymi osobami zaangażowanymi w te sprawy. Seria ma na celu dogłębne spojrzenie na determinację i wysiłki podejmowane w celu rozwiązania takich spraw i wymierzenia sprawiedliwości ofiarom.

HBO MAX

I TAK PO PROSTU…

Czerwcowe premiery na VOD

Serial telewizyjny będący kontynuacją serialu HBO „Seks w wielkim mieście”, który sam powstał na podstawie książki o tym samym tytule autorstwa Candace Bushnell. Seria to dalsze przygody bohaterów, którzy poruszają się po życiu i przyjaźni odkrywając nowe rozdziały i wyzwania, już po pięćdziesiątce.

OSTATNI PROMIEŃ SŁOŃCA / Dernier Soleil

Film dramatyczny, którego akcja toczy się w północno-wschodnim regionie Francji i obraca się wokół relacji ojca i syna oraz desperackiej pogoni za odkupieniem. Eric, główny bohater, to człowiek bez pieniędzy, prowadzący nędzne życie w swoim samochodzie. Ma napięte relacje ze swoim 10-letnim synem Estebanem, który jest autystyczny i obecnie mieszka ze swoim wujem. Fabuła przybiera mroczny obrót, gdy z powodu zaniedbania Erica, Esteban zostaje porwany. To wydarzenie staje się punktem zwrotnym dla mężczyzny.

PRAWI GEMSTONOWIE  – sezon 3

Czerwcowe premiery na VOD

Amerykański serial komediowy, który koncentruje się na dysfunkcyjnej rodzinie teleewangelistów, Gemstones, którzy są zamożni i prowadzą wystawny tryb życia, jednocześnie angażując się w wątpliwe moralnie działania. Serial łączy w sobie elementy komedii i satyry, aby zgłębić tematy hipokryzji, dynamiki rodziny i komercjalizacji religii.

DISNEY+

TAJNA INWAZJA

Czerwcowe premiery na VOD

Serial rozpoczynajacy V fazę MCU, oparty na serii komisków o tym samym tytule. Nick Fury odkrywa spisek grupy  Skrullów, którzy mają zamiar przejąć kontrolę nad Ziemią poprzez objęcie władzy na całym świecie.  Rekrutuje więc Talosa, aby powstrzymał swoich ludzi i ocalił ludzkość.

AMAZON PRIME VIDEO

ADWOKAT

Czerwcowe premiery na VOD

To dramat poruszający tematy miłości, tożsamości, różnic kulturowych i osobistego spełnienia. Historia koncentruje się wokół Mariusa, odnoszącego sukcesy prawnika mieszkającego w Wilnie na Litwie. Mimo sukcesów i aktywnego społecznie trybu życia, Marius odczuwa pustkę w swoim życiu. Jego życie przybiera nieoczekiwany obrót, gdy zostaje zafascynowany Alim, charyzmatycznym syryjskim uchodźcą przebywającym w Belgradzie, którego spotyka na internetowym czacie.

KINO

WSZYSTKO O MOIM STARYM

Komedia napisana przez Sebastiana Maniscalco i Austena Earla, luźno oparta na życiu i relacji z własnym ojcem pierwszego z tych panów. Sebastian informuje swojego ojca, imigranta z Włoch, o planie oświadczyn swojej amerykańskiej dziewczynie. Salvo nie do końca jest zadowolony, jednak zaprasza parę oraz rodziców ukochanej na wspólny weekend. Pomimo konfliktu między ich dwiema kulturami i początkowego przekonania, że nie mają nic wspólnego, pod koniec wyjazdu stają się dobrymi przyjaciółmi.

ODEJDŹ!

Czerwcowe premiery na VOD

Pozycja dla fanów horrorów na wielkich ekranach. Młoda kobieta, jako dziecko owinięta w płótno z podejrzanymi symbolami i porzucona na cmentarzu, teraz próbuje odkryć swoje korzenie. Kiedy czuje, że zbliża się do odpowiedzi, wrogi duch nakazuje jej odejść.

Pamfir

Czerwcowe premiery na VOD

Pamfir to dość mroczny dramat kryminalny. Kiedyś przemytnik, Leonid, zwany Pamfirem, zdecydował się porzucić ten rodzaj pracy i uczciwie zarabiać w Polsce. Po długim okresie nieobecności powraca do swojego rodzinnej wioski na granicy Ukrainy z Rumunią. Jego syn, tęskniący za ojcem, w akcie desperacji podpala miejscową cerkiew, wierząc, że w ten sposób zmusi ojca do pozostania w domu.

 

 

Zobacz też: Co obejrzeć w weekend w czerwcu 2023?

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Stadium Cards w Pokemon TCG - poradnik
Następny Ciri i Yennefer w Fortnite! - Na szczęście growe, a nie z serialu Netflixa