Czerwiec na Netflixie, HBO MAX, Prime i w kinie! Co obejrzeć w weekend?


Sprawdźmy jak zapowiada się czerwiec na Netflixie, HBO Max, Amazon Prime Video i w kinie i zobaczmy, jakie premiery zawitały na tych platformach od początku tego miesiąca.

Netflix

Peaky Blinders – sezon 6

Czerwiec na Netflixie HBO MAX

zwiastun: tutaj

Peaky Blinders wychodzi z szóstym i ostatnim sezonem serialu. To brytyjski dramat, historycznie osadzony po zakończeniu I Wojny Światowej. Akcja kręci się wokół lokalnego gangu – Peaky Blinders. Co ciekawe, bohaterowie inspirowani innym młodzieżowym gangiem, który działał od 1880 do 1910 roku w tym samym mieście. Akcja szóstego sezonu Szósta seria rozpoczyna się 5 grudnia 1933 r., tuż po przejęciu władzy w Niemczech przez partię nazistowską, przez co w Brytyjskiej Unii Faszystów także wzmógł się ruch.

Rzut życia

Czerwiec na Netflixie HBO MAX

Dramat sportowy z Adamem Sandlerem w roli głównej. Wciela się on agenta sportowego, skauta, który odnosi sukcesy w życiu zawodowym, co jednak odbija się to na życiu rodzinnym. W czasie jednego z wyjazdów do Hiszpanii natrafia na perspektywiczną perełkę –  Bo Cruza i dostrzega w nim swoją wielką szansę na powrót do świata NBA. Czy okaże się dość skuteczny, by doprowadzić chłopaka do sławy?

Sully

Czerwiec na Netflixie HBO MAX

Sully to film reżyserii Clinta Eastwooda. Z kolei w rolach głównych zobaczymy z Tome Hanksa i Aarona Eckharta, czyli całkiem głośne nazwiska. Film oparty został na podstawie książki Chesleya Sullenbergera, który jako pilot samolotu musiał awaryjnie lądować nim na rzece Hudson, w centrum Nowego Jorku. Mimo, że uratował dziesiątki żyć, niekórzy uważali go za osobę lekkomyślną i zarzucają nieodpowiedzialność.

HBO Max

Metalokalipsa

To serial animowany przeznaczony dla osób dorosłych. Pokazuje w sposób przesadny i przerysowane przygody członków zespołu Dethklok, czyli najpopularniejszego zespołu death metalowego na świecie. To kwintesencja czarnego humoru a treści jak przemoc, śmierć i wady sławy są wyolbrzymiane, pomniejszane do żartu. Tylko dla osób gotowych zmierzyć się z tym tematem w prześmiewczy sposób.

Nie oddychaj 2

Czerwiec na Netflixie HBO MAX

Fani horrorów zawsze dostają jakieś ciekawostki. Osiem lat po wydarzeniach z pierwszej części, Norman wiedzie spokojne życie z przybraną córką Phoenix. Spokój rodziny zostaje jednak zaburzony, kiedy włamywacze ponownie odwiedzają jego dom, tym razem z zamiarem porwania dziewczynki. A bohater ponownie zmuszony będzie to pokazania prawdziwego JA.

Amazon Prime Video

Fairfax

To kolejny animowany serial z zamysłem dla osób starszych, niż wiek podstawówkowy. Skupia się na czwórce przyjaciół z gimnazjum i pokazuje ich dążenie do zdobycia sławy na Fairfax Avenue w Los Angeles, czyli miejsca z którego wywodzi się masa osobistości z branży rozrywkowej. To komedia o dojrzewaniu, zwłaszcza wśród social mediów. Pełna jest złośliwości i ironii.

The Boys

Czerwiec na Netflixie HBO MAX

The Boys to serial o superbohaterach, ale trochę inaczej. W The Boys bohaterowie zostają wrzuceni do świata „realnego”. Pokazane są ich wady i złe nawyki. Pojawia się jednak grupa „mścicieli”, którzy nastawieni są na eliminację nadużywających swoich supermocy bohaterów.

Kino

Czerwiec na Netflixie HBO MAX

To już trzecia część w serii Jurassic World, jest kontynuacją filmu z 2018 r. JW: Upadłe Królestwo. Akcja dzieje się cztery lata po wydarzeniach z poprzedniego filmu. Genetycznie zabarwione dinozaury trafiły na rynek: część sprzedana została korporacjom, część trafiła na wolny, amerykański rynek. No i rodzi się problem, bo ludzkość ostatecznie musi zawalczyć z inwazją niebezpiecznych dinozaurów. Aha, Chris Pratt powraca w głównej roli.

 

Jak zapowiada się czerwiec na Netflixie, HBO Max i Amazon Prime Video? Które z nich wybieracie na weekendowy seans?

Zobaczcie też Obi – Wan Kenobi – S01E03 – Porozmawiajmy o trzecim odcinku serialu i omówienia poprzednich odcinków tego serialu.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Zagrożenia bezpieczeństwa w grach online — czy jesteś dobrze chroniony?
Następny Najlepsze gry planszowe na Wakacje 2022 cz.1 - na dwuosobowe wycieczki.