Czerwiec na Netflixie, HBO MAX, Prime i w kinie! Co obejrzeć w weekend?Sprawdźmy jak zapowiada się czerwiec na Netflixie, HBO Max, Amazon Prime Video i w kinie i zobaczmy, jakie premiery zawitały na tych platformach od początku tego miesiąca.

Netflix

Peaky Blinders – sezon 6

Czerwiec na Netflixie HBO MAX

zwiastun: tutaj

Peaky Blinders wychodzi z szóstym i ostatnim sezonem serialu. To brytyjski dramat, historycznie osadzony po zakończeniu I Wojny Światowej. Akcja kręci się wokół lokalnego gangu – Peaky Blinders. Co ciekawe, bohaterowie inspirowani innym młodzieżowym gangiem, który działał od 1880 do 1910 roku w tym samym mieście. Akcja szóstego sezonu Szósta seria rozpoczyna się 5 grudnia 1933 r., tuż po przejęciu władzy w Niemczech przez partię nazistowską, przez co w Brytyjskiej Unii Faszystów także wzmógł się ruch.

Rzut życia

Czerwiec na Netflixie HBO MAX

Dramat sportowy z Adamem Sandlerem w roli głównej. Wciela się on agenta sportowego, skauta, który odnosi sukcesy w życiu zawodowym, co jednak odbija się to na życiu rodzinnym. W czasie jednego z wyjazdów do Hiszpanii natrafia na perspektywiczną perełkę –  Bo Cruza i dostrzega w nim swoją wielką szansę na powrót do świata NBA. Czy okaże się dość skuteczny, by doprowadzić chłopaka do sławy?Sully

Czerwiec na Netflixie HBO MAX

Sully to film reżyserii Clinta Eastwooda. Z kolei w rolach głównych zobaczymy z Tome Hanksa i Aarona Eckharta, czyli całkiem głośne nazwiska. Film oparty został na podstawie książki Chesleya Sullenbergera, który jako pilot samolotu musiał awaryjnie lądować nim na rzece Hudson, w centrum Nowego Jorku. Mimo, że uratował dziesiątki żyć, niekórzy uważali go za osobę lekkomyślną i zarzucają nieodpowiedzialność.

HBO Max

Metalokalipsa

To serial animowany przeznaczony dla osób dorosłych. Pokazuje w sposób przesadny i przerysowane przygody członków zespołu Dethklok, czyli najpopularniejszego zespołu death metalowego na świecie. To kwintesencja czarnego humoru a treści jak przemoc, śmierć i wady sławy są wyolbrzymiane, pomniejszane do żartu. Tylko dla osób gotowych zmierzyć się z tym tematem w prześmiewczy sposób.

Nie oddychaj 2

Czerwiec na Netflixie HBO MAX

Fani horrorów zawsze dostają jakieś ciekawostki. Osiem lat po wydarzeniach z pierwszej części, Norman wiedzie spokojne życie z przybraną córką Phoenix. Spokój rodziny zostaje jednak zaburzony, kiedy włamywacze ponownie odwiedzają jego dom, tym razem z zamiarem porwania dziewczynki. A bohater ponownie zmuszony będzie to pokazania prawdziwego JA.

Amazon Prime Video

Fairfax

To kolejny animowany serial z zamysłem dla osób starszych, niż wiek podstawówkowy. Skupia się na czwórce przyjaciół z gimnazjum i pokazuje ich dążenie do zdobycia sławy na Fairfax Avenue w Los Angeles, czyli miejsca z którego wywodzi się masa osobistości z branży rozrywkowej. To komedia o dojrzewaniu, zwłaszcza wśród social mediów. Pełna jest złośliwości i ironii.

The Boys

Czerwiec na Netflixie HBO MAX

The Boys to serial o superbohaterach, ale trochę inaczej. W The Boys bohaterowie zostają wrzuceni do świata „realnego”. Pokazane są ich wady i złe nawyki. Pojawia się jednak grupa „mścicieli”, którzy nastawieni są na eliminację nadużywających swoich supermocy bohaterów.Kino

Czerwiec na Netflixie HBO MAX

To już trzecia część w serii Jurassic World, jest kontynuacją filmu z 2018 r. JW: Upadłe Królestwo. Akcja dzieje się cztery lata po wydarzeniach z poprzedniego filmu. Genetycznie zabarwione dinozaury trafiły na rynek: część sprzedana została korporacjom, część trafiła na wolny, amerykański rynek. No i rodzi się problem, bo ludzkość ostatecznie musi zawalczyć z inwazją niebezpiecznych dinozaurów. Aha, Chris Pratt powraca w głównej roli.

 

Jak zapowiada się czerwiec na Netflixie, HBO Max i Amazon Prime Video? Które z nich wybieracie na weekendowy seans?

Zobaczcie też Obi – Wan Kenobi – S01E03 – Porozmawiajmy o trzecim odcinku serialu i omówienia poprzednich odcinków tego serialu.

Poprzednio Zagrożenia bezpieczeństwa w grach online — czy jesteś dobrze chroniony?
Następny Złoże, Zymogłowy, Przetwórnia Rudy- Dolmen - Playstation 5 #04