Sieć internetowa oferuje możliwość pracy zdalnej. Coraz większa liczba użytkowników decyduje się na taki rodzaj pracy, oszczędzając czas i pieniądze na dojazdach do pracy czy kosztach wynajmowania powierzchni użytkowej. Obecnie istnieje wiele metod zarabiania przez Internet, a jedną z nich jest granie w gry. Jest to doskonała opcja dla początkujących, którzy nie potrafią odnaleźć się w korporacyjnych schematach.

Może wydawać się dziwne, jednak niektóre serwisy oferują naprawdę interesujące kwoty lub ciekawe nagrody za granie w gry. Oczywiście działania wymagają pewnego wysiłku i nie jest to łatwy pieniądz, jak z pozoru może wydawać się początkującym graczom. Z odpowiednią dozą uporu i wytrwałości można jednak osiągnąć zamierzone cele.

Testowanie gier

Zapaleni zwolennicy gier komputerowych i online mogą zdecydować się na to, by zostać testerem gier. Czy może być coś lepszego, niż możliwość odpalenia gry, zanim rozpocznie się jej oficjalna sprzedaż? Testowanie nowości to z pozoru łatwa praca, jednak prawdziwym zadaniem testera jest wyszukanie jak największej liczby błędów, które pojawiły się w grze, a które trzeba naprawić, zanim pozycja trafi do oficjalnej sprzedaży. Zawód testera gier wymaga więc nie tylko umiejętności sprawnego posługiwania się padem czy myszką. Wymagana jest też gruntowna wiedza z zakresu programowania i grafiki oraz niezwykłe umiejętności poznawcze.

Sprzedaż postaci z gier

Całkiem sporo osób jest w stanie zapłacić za idealnie doszlifowaną postać w popularnej grze. Warto dowiedzieć się, jakie gry są teraz na topie, a liczba ich użytkowników przekracza miliony. Tam właśnie znajduje się pieniądz, ponieważ nie wszyscy chcą tracić godziny, a nawet dni, na wyposażenie swojej wirtualnej postaci w odpowiednie trofea czy atrybuty zwiększające ich siłę w grze.

Prezenty z gier online

Nie jest to, co prawda, typowa forma zarabiania pieniędzy, lecz przyjemny dodatek wynikający z grania. Wiele serwisów oferuje wymianę zdobywanych punktów na realne nagrody. Można też uzyskać dostęp do innych gier, a także darmowe kody, doładowania czy karty podarunkowe. Taką opcję posiadają między innymi gry przeglądarkowe w Gamehag.com.

Dropienie przedmiotów

To jedna z bardziej czasochłonnych form zarobku. Metoda polega na zdobywaniu cennych i rzadkich przedmiotów, a następnie sprzedawanie ich innym graczom poprzez serwisy zewnętrzne. Warto mieć tutaj na uwadze, że rzadkie przedmioty w grze nie zdarzają się często, ze względu na odpowiednio zaprogramowany algorytm, dlatego też należy traktować przychód jako dodatkową formę zarobku.

Handel wirtualną walutą

Każda gra ma swoją wewnętrzną walutę, dzięki której można zaopatrzyć się w przedmioty niezbędne do dalszej gry. Z pewnością znajdą się gracze, którzy są skorzy zapłacić za dodatkowe środki prawdziwymi pieniędzmi. Można też wykorzystać dodatkową opcję, jaką jest odkupywanie waluty od innych użytkowników, a następnie jej sprzedaż po korzystniejszej dla nas cenie. Taka metoda zarobku wymaga jednak sporej dozy rozsądku i stałego kontrolowania wartości wirtualnej waluty.

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous Remnant: From the Ashes - Poradnik na wszystkich Bossów
Next Green Hell - Poradnik dla początkujących - Jak przeżyć w dżungli?