Czy to koniec Bless Unleashed?


Bless Unleashed za każdym razem kiedy było uruchamiane w nowym regionie upadało, nawet po zmianach w systemie walki. Przy ostatniej „przemierze” liczba graczy była duża, ale nie każdy wiedział, że na zdecydowaną część tej liczby składali się gracze z Chin co pokazywała np. liczba Chińskich serwerów. Tendencja ta utrzymuje się do dzisiaj przez co gracze z reszty świata nie uświadczą takiej liczby graczy jak mogliby się spodziewać ze względu na inne serwery i na różnicę stref czasowych.

Tym razem mamy do czynienia ze speedrunem na koniec wsparcia dla gry MMO bo tylko 4 miesiące co daje nam naprawdę dobry wynik. 27 grudnia na platformie Steam ukazał się artykuł informujący o tym, że od stycznia 2022 roku Bless Unleashed na PC zostanie przekazane innej firmie. O sytuacji wcześniej nie wiedział nikt, nawet partnerzy biznesowi zajmujący się wersją konsolową. Po ukazaniu się newsa wszystkie konta firmy na mediach społecznościowych zostały usunięte. Co więc czeka Bless? Naprawdopodobniej gra będzie funkcjonowała jak wcześniej, ale nie będą pojawiały się aktualizacje. Chociaż VALOFE może tym razem zaskoczy graczy i będzie wydawało aktualizacje, póki co nie wiadomo.

Na oficjalnej stronie nie można tworzyć nowych kont i łączenie kont zostało wyłączone. Wszystkie dane zostaną usunięte 24 stycznia 2022 roku, ale konta w grze nie powinny zostać dotknięte w żaden sposób. Support będzie funkcjonował do czasu usunięcia danych.

2 komentarze

 1. sirahh
  25 lipca 2022
  Odpowiedz

  Co ty cpasz sIR ahh PL gra kozak 1st try opd na F iq test after cry klaunie

  • 26 lipca 2022
   Odpowiedz

   Zostawiam dla potomnych 🙂 peak na 600 osób w ciągu ostatnich 24 godzin. Gra jest martwa jak twój mózg.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Najciekawsze nadchodzące premiery gier w 2022 roku! - TOP 11 najlepszych gier
Następny Darmowe Gry w Playstation Plus - Styczeń 2022