Karty PlayStation Network, jak i subskrypcja PlayStation Plus służą poszerzeniu możliwości gracza i maksymalnemu wykorzystaniu możliwości konsoli. Obydwa rozwiązania działają jednak nieco inaczej. Warto więc poznać różnicę między nimi. 

Czym są karty PlayStation Network?

PlayStation Plus – nowa, wyższa moc rozrywki

Czym są karty PlayStation Network?

Karty PlayStation Network to prezent, który doceni każdy gracz PS. Działają one na zwykłym, bezpłatnym koncie PlayStation. Środki na karcie umożliwiają zakup pełnej wersji konkretnych gier i dodatków. PSN cards można kupić często w naprawdę okazyjnych cenach. Rozwiazanie to otwiera zaś drzwi do zupełnie nowego świata rozrywki w różnego rodzaju grach. Karty występują w nominałach 50, 100 i 200 zł. Karty mają postać specjalnego kodu, który umożliwia zasilenie wirtualnego portfela każdego gracza. Warto jednak pamietać, aby kartę kupić dla właściwego regionu PSN. Karta PlayStation Network daje ci środki na zakup gier, a także filmów i dodatkowych bonusów w PS Store. Pamiętaj jednak trzeba, że karta PS Network nie umożliwia zakupu PlayStation Plus.

PlayStation Plus – nowa, wyższa moc rozrywki

PlayStation Plus to usługa zupełnie inna niż PlayStation Network. Przede wszystkim karty PSN działają w obrębie podstawowego konta PlayStation, natomiast PlayStation Plus jest usługą podnoszącą poziom konta i umożliwiającą maksymalne wykorzystanie konsoli. Program PlayStation Plus działa na zasadzie subskrypcji. Dostępny jest swe wszystkich krajach, w których można kupować w PlayStation Store. Przede wszystkim subskrypcja jest wymagana, aby uzyskać dostęp do trybów online dla wielu graczy. Członkostwo daje ci dostęp do aktualizowanych do miesiąc gier możliwych do pobrania, jak również oferuje ci wyjątkowe rabaty w PlayStation Store. Dodatkowo uzyskujesz 100 GB na dysku, aby móc zapisywać swoje gry.

Subskrypcja PlayStation Plus daje ci możliwość dostępu do wszystkich korzyści dla członków programu. Inni gracze, który zalogują się na twojej głównej konsoli, będę mogli grać w trybie online dla wielu graczy. PS daje możliwość skorzystania i wypróbowania subskrypcji PS Plus bezpłatnie przez 14 dni. Po tym czasie musisz anulować subskrypcję lub zmieni się ona w automatycznie odnawianą subskrypcję. Dzięki tym bezpłatnym dwóm tygodniom możesz przetestować, czy jesteś gotowy za te wszystkie przywileje zapłacić określoną kwotę. Pamiętaj, że konta PS Plus nie możesz doładować za pomocą PSN cards, natomiast online możesz kupić klucz aktywacyjny do subskrypcji.

 

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous Dice Throne Sezon One Rerolled - pierwsze wrażenia
Next Najpopularniejsze gry online