Darmowe DLC Mercenaries do Resident Evil 4 Remake jest już dostępne


DLC The Mercenaries do Resident Evil 4 Remake jest już dostępne za darmo na wszystkich platformach.

DLC The Mercenaries do Resident Evil 4 Remake jest już dostępne za darmo na wszystkich platformach.

Nowe DLC wprowadza ulubiony przez fanów tryb Mercenaries, który opiera się na szybkiej zręcznościowej akcji na wielu etapach gry. Ta zawartość jest dostępna dla każdego, kto posiada podstawową wersję remake Resident Evil 4.

W trybie Mercenaries twoim zadaniem jest zbudowanie kombinacji, aby zdobyć jak najwyższy wynik. Podczas gry licznik odlicza czas, lecz gromadzenie zabójstw i utrzymywanie kombinacji zwiększa czas. Mercenaries pozwala ci grać wieloma najbardziej ukochanymi postaciami w grze, w tym Leonem, Luisem, Krauserem i Hunkiem. Możliwe, że więcej postaci zostanie dodanych później.

Tryb wysyła cię na etapy w wiosce, zamku i na wyspie, pozwalając ci przeżyć niektóre momenty z gry podstawowej. Czy uda ci się zdobyć maksymalną rangę na wszystkich etapach?

Mercenaries był również dostępny w oryginalnej wersji Resident Evil 4, ale został znacznie rozszerzony w remake z 2023 roku. Jest też wersja Mercenaries w Resident Evil Village, która zawiera mnóstwo grywalnych postaci i etapów z głównej gry.

Capcom wypuścił DLC Mercenaries wraz z ogłoszeniem, że Resident Evil 4 przekroczyło 4 miliony sprzedanych egzemplarzy. Gra radzi sobie nie tylko dobrze komercyjnie, ale także pod względem krytyki.

Resident Evil 4 Remake to gra typu survival horror z 2023 roku opracowana i wydana przez firmę Capcom. Jest to remake gry Resident Evil 4 z 2005 roku. Gracze kontrolują amerykańskiego agenta Leona S. Kennedy’ego, który musi uratować Ashley Graham, córkę prezydenta Stanów Zjednoczonych, przed tajemniczym kultem Los Iluminados. Remake opiera się na oryginalnej grze ze zaktualizowaną fabułą, nową grafiką, postaciami, obsadą i ulepszoną rozgrywką.

Resident Evil 4 Remake został ogłoszony podczas PlayStation State of Play w czerwcu 2022 r. I wydany na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows i Xbox Series X/S 24 marca 2023 r. Zdobył uznanie i sprzedał się w ponad trzech milionach egzemplarzy w dwa dni.

Resident Evil 4 - The Mercenaries Trailer

 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Poprzednio Cała NAPRZÓD! EVERSPACE 2 — gra RPG z otwartym światem — dostępna jest od dziś na PC!
Następny Star Wars Jedi: Fallen Order - Recenzja wersji na Playstation 5