Darmowe gry dla subskrybentów PlayStation Plus – listopad


Nadszedł listopad, a wraz z nim najnowsze darmowe gry dla subskrybentów PlayStation Plus. Listopadowy zestaw darmowych gier PlayStation Plus obejmuje Nioh 2, Lego Harry Potter Collection oraz Heavenly Bodies. Trio gratisów można odebrać do 5 grudnia. Jak zwykle wszyscy subskrybenci PlayStation Plus, niezależnie od poziomu, mogą zdobyć darmowe gry PlayStation Plus Essentials na listopad.

NIOH 2


Najważniejszym wydarzeniem jest z pewnością Nioh 2, trudna gra RPG-akcji inspirowana Ninja Gaiden i Dark Souls. Osadzona w mitycznej wersji feudalnej Japonii, gracze tworzą własnego samuraja wojownika i testują swoje umiejętności miecza przeciwko wrogim samurajom i demonicznym Yokai, zbierając po drodze mnóstwo łupów. Chociaż gra jest trudna, solidne tryby współpracy online pozwalają graczom połączyć siły, aby wziąć udział w wielu misjach Nioh 2. Jeśli masz ochotę na tego typu rzeczy, jest to jedna z najlepszych gier Souls-like i zdecydowanie warto grę wypróbować. Zarówno wersje PS5, jak i PS4 Nioh 2 są bezpłatne.

Jeśli szukasz czegoś mniej wymagającego, w tym miesiącu znajdziesz także przygodową kolekcję Lego Harry Potter Collection i grę logiczną o tematyce kosmicznej Heavenly Bodies.

LEGO HARRY POTTER COLLECTION

 

Kolekcja Lego Harry Potter nie jest najnowszą grą wideo Lego, ponieważ została wydana w 2016 roku, ale jest uważana za jedną z najlepszych zarówno przez recenzentów, jak i fanów. Ta kolekcja łączy Lego Harry Potter: Lata 1-4 i Lego Harry Potter: Lata 5-7 w jedną grę. Jeśli już przebiłeś się przez ostatnie Lego Star Wars: The Skywalker Saga, to jest to dobry następny krok.

HEAVENLY BODIES

 

Oparta na fizyce gra logiczna Heavenly Bodies uzupełnia listopadowy wybór gier. Pozwala graczom eksplorować środowisko o zerowej grawitacji, rozwiązywać zagadki i zbierać kosmiczne gadżety. Wersje Heavenly Bodies na PS5 i PS4 są dostępne do darmowego odbioru.

Jak zawsze te gry są dostępne we wszystkich planach subskrypcji PlayStation Plus. Możesz dodać je do swojej biblioteki w dowolnym momencie w ciągu miesiąca i pozostaną one grywalne tak długo, jak masz subskrypcję PlayStation Plus.

Darmowe gry PlayStation Plus na listopad 2022 r. – dostępne od 1 listopada do 5 grudnia:

Nioh 2 (PS5/PS4)
Niebiańskie ciała (PS5/PS4)
Kolekcja Lego Harry Potter (PS4)

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Listopadowe premiery na Netflixie, HBO Max i Amazon Video!
Następny The Last Oricru - Poradnik dla Początkujących - Jak nie zgubić się w wątku?