Darmowe gry w Playstation Plus – czerwiec 2022


W tym miesiący mamy w ofercie PS Plus naprawdę fajne tytuły, a szczególnie God of War 2018 gdzie pewnie zdecydowana większość posiadaczy Playstation i część graczy PCtowych już zdążyła ją ograć, ale jeżeli ktoś tego nie zrobił to ma świetną okazję żeby to zrobić.

God of War(2018)

God of War (2018) to ósma odsłona serii God War, również ósma chronologicznie. Tak jak poprzednie gry były bazowane luźno na greckiej mitologii tak ta skupia się na Nordyckiej i akcja dzieje się w Midgardzie czyli jednym z dziewięciu światów, tym zamieszkałym przez ludzi. Pierwszy raz w serii mamy dwóch protagonistów: Kratosa i jego syna Atreusa. Kratos ukrywa swoją przeszłość przed synem i w trakcie podróży bohaterowie wpadają w konflikt z potworami i bóstwami germańskimi. Jest to trzecioosobowa gra przygodowa z widokiem zza ramienia bohatera gdzie wcześniej była to stała kinowa kamera. Gameplay opiera się na combo-based walce Kratosem i rozwiązywaniu różnych zagadek.

Nickelodeon All-Star Brawl

Nickelodeon All-Star Brawl to crossoverowa bijatyka ze zgadliście, różnymi IP Nickelodeon. Gameplay działa na podobnych zasadach do znanego chyba każdemu nawet niedzielnemu graczowi Smash Bros. czyt. musimy wyrzucić naszego przeciwnika poza arenę gdzie czekają na nas również enviornmental hazards na arenach.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

NARUTO TO BORUTO : SHINOBI STRIKER to multiplayerowa gra online w uniwersum Naruto gdzie mamy możliwość bicia się naszymi ulubionymi postaciami. Pomimo premiery w 2018 roku gra ciągle dostaje nowe aktualizację i jakiś czas temu osiągnęła 10 milionów graczy.

 

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio OBI – WAN KENOBI – S01E02 – Recenzja drugiego odcinka serialu
Następny Dolmen - Recenzja - Dlaczego to musiał być kolejny souls?