Darmowe gry w Playstation Plus extra i premium – październik 2022


To kolejny miesiąc gdzie w dodatkowo płatnej poszerzonej opcji Playstation Plus dostajemy dodatkowe naprawdę mocne tytuły. Ciekawe na jak długo utrzyma się ten streak i jak opłacalne będzie to dla Sony.

Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition

 

Pierwszą pozycją jest GTA: Vice City – The Disaster… ekgm Definitive Edition czyli odświeżona na odpi***** wersja Vice City, w nast. miesiącach najpewniej dostaniemy pozostałe części trylogii. GTA nikomu nie trzeba przedstawiać, bo przecież każdy wie, że to gra o zabijaniu cywili i sprzedawaniu narkotyków 😉

Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition

Dragon Quest nie zdobyło jakiejś bardzo dużej popularności u nas w regionie, co nie znaczy, że nie warto zagrać. Gameplay jest typowy dla takich JRPGów czyli odkrywamy świat, zabijamy potwory, lvlujemy i po drodze wykonujemy różne misje i rozwijamy fabułę.

Dodatkowo

Oprócz wspomnianego wyżej Dragon Questa XI dostaniemy też kilka non-mainline tytułów: Dragon Quest Builders, Dragon Quest Builders 2, Dragon Quest Heroes: The World Tree’s Woe and the Blight Below oraz Dragon Quest Heroes II: Explorer’s Edition

Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey czyli jedna z gier z serii AC w nowej formule gigantycznego otwartego świata, co niektórym się podoba, a innym nie. To nie zmienia faktu, że światy w tych grach są piękne i nawet tylko dla tego warto zagrać.

Dodatkowo

Oprócz AC Odyssey dostaniemy inne gry w serii tj. Assassin’s Creed Chronicles: China, Assassin’s Creed Chronicles: India, Assassin’s Creed Chronicles: Russia, Assassin’s Creed III Remastered i Assassin’s Creed Syndicate.

Inside

Jeżeli kiedyś graliśmy w Limbo to będziemy wiedzieli o co chodzi w Inside. W grze sterujemy chłopcem i musimy przemieszczać się dalej rozwiązując różnego rodzaju zagadki. Świat Inside pomimo, że opowiadany tylko wizualnie jest niesamowicie ciekawy.

The Medium

The Medium to dosyć ciekawy trzecioosobowy psychological horror ze względu na unikalną mechanikę dwóch rzeczywistości pomiędzy którymi będziemy musieli się przemieszczać i przeżywać spotkania z okropnym potworem The Maw.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Naruto to Boruto: Shinobi Striker to stricte multiplayerowa gra gdzie po dwie drużyny po 4 graczy będą mierzyć się ze sobą w meczach przy pomocy swoich ulubionych bohaterów z serii.

Hohokum

Hohokum to lekka odmiana od innych gier zaproponowanych w tym miesiącu, kolorowa przyjazna do spokonej eksploracji świata i jego zagadek.

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Dlaczego FIFA Ultimate Team jest takie popularne?
Następny Dlaczego anime jest tak popularne? Sprawdź, gdzie szukać newsów ze świata anime!