Darmowe gry w Playstation Plus – Grudzień 2021


Do oficjalnej listy brakuje jeszcze kilku dni, ale to nie przeszkadza dość pewnym przeciekom na temat tego co pojawi się w grudniowym PS Plus.

Godfall: Challenger Edition

 

Godfall miało swoją premierę 12 listopada 2020 na PC i PS5 i 10 sierpnia 2021 na PS4. Wyprodukowane przez Counterplay Games i wydane przez Gearbox Publishing. Challenger Edition nie zawiera kampanii. Gra usadzona jest w setting high-fantasy podzielnym na wymiary Ziemi, Wody i powietrza gdzie obejmujemy rolę jednego z rycerzy w celu zapobiegnięcia apokalipsie. Na naszej stronie dostępna jest recenzja gry oraz seria na Youtube.

LEGO DC Super-Villains

Lego DC Super-Villains wyprodukowane przez Traveller’s Tales i wydane przez Warner Bros. Interactive Entertainment 16 listopada 2018 roku na PC(na macOS 30 lipca 2019 przez Feral Interactive), Nintendo Switch, Playstation 4 i Xbox One. Jest to czwarta część z serii gier Lego Batman i spin-off skupiający się całkowicie na złoczyńcach DC Universe jako pierwszy w serii.

Mortal Shell

Mortal shell został wydany 18 sierpnia 2020 roku na PS4, Xbox One i PC, a remaster 4 marca 2021 roku na PS5 i Xbox Series X/S. Jest to trzecio-osobowe arpg skupione na walce wręcz gdzie kontrolujemy „shelle” z różnymi stylami gry. Dostępna jest recenzja i poradnik/przejście gry.

Gry VR

Dodatkowo dostępne są też trzy gry VR: Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners oraz Until You Fall.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Jurassic World Evolution 2 - Recenzja - Zabawa w mikrozarządzanie
Następny 10 najciekawszych premier na PC, Playstation 4/5, Xbox, Nintendo Switch - Grudzień 2021