Darmowe gry w Playstation Plus – kwiecień 2022


Jak co miesiąc Sony daje kolejne darmowe gry dla subskrybentów Playstation Plus. Jak wiadomo za jakiś czas subskrybcja trochę zmieni formułę, ale dalej funkcjonalność pozostanie taka sama.

Hood: Outlaws & Legends

Hood: Outlaws & Legends to gra, która zapowiadała się bardzo dobrze, ale taka niestety nie jest. Gra miała premierę 10 maja 2021 roku i jest to multiplayerowa gra akcji PvEvP gdzie wcielamy się w rolę banity i naszym zadaniem jest zinfiltrować daną bazę przy okazji rywalizując z drużyną przeciwnika, która również chce zdobyć skarb. Do naszej dyspozycji mamy różne unikalne postaci gdzie trzeba będzie się dobrze dobrać z innymi.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated to wydany w 2020 roku remake klasycznej platformówki. Gameplay opiera się głównie na zbieraniu przedmiotów i pokonywaniu robotów w różnych miejscach w Bikini Dolnym unikając różnych niebezpieczeństw. W grze kontrolować będziemy Spongeboba, Sansy i Patryka. Tytuł ma żywą scene speedrunową co może być dla niektórych plusem.

Slay The Spire

Slay the Spire to bardzo dobrze przyjęty wydany w 2019 roku card-based roguelike. W grze jako jedna z czterech postaci będziemy piąć się na coraz wyższe piętra wieży pokonując przeszkody na naszej drodze za pomocą różnych kart, z których zbudujemy nasz deck.

Poprzednio Destiny 2 The Witch Queen - Najlepsze egzotyczne bronie i jak je znaleźć
Następny Glen More 2 - recenzja - życie w Szkocji jest niezwykle interesujące!