Darmowe gry w Playstation Plus – lipiec 2022


Jak co miesiąc w playstation plus mamy kolejne gry do pobrania gdzie w tym miesiącu mamy jedną naprawdę mocną pozycje. Zobaczmy co to takiego.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Crash Bandicoot 4: It’s About Time – Gameplay Launch Trailer | PS4

Crash Bandicoot to seria platformówek znana chyba każdemu, szczególnie ludziom, którzy wychowywali się w czasach PS1. W 4 części zachowano core’owe mechanika z dodatkiem nowych elementów przez Quantum Masks, które mogą zmieniać poziomy i zapewniać nowe sposoby na pokonywanie przeszkód. Dodatkowo wprowadzone zostały nowe tryby gry do powtarzania poziomów i możliwość kontolowania sześciu postaci, 3 z nich to Cortex, Dingodile i Tawna, którzy mają swój unikalny gameplay i poziomy. Twórcy stworzyli czwartą część z kontynuacją serii jako celem przewodnim zarówno w narracji i gameplayu, ale z nowymi dodatkami.

The Dark Pictures: Man of Medan

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan – Launch Trailer | PS4

Man of Medan to „third-person interactive drama survival horror” wydany przez Bandai Namco i jest to pierwsza z planowanych 8 części. W grze jeden gracz lub kilku obejmuje kontrolę nad pięcioma różnymi postaciami, które uwięzione zostały na statku widmo. Musimy podejmować decyzje kierując się głową lub sercem postaci, albo również nie zrobić nic. Narracja gry adaptuje się do wyborów jakie gracze podajmują sprawiając, że każda postać może przeżyć. Wybory mają również wpływ na charakter postaci przez co mogą inaczej zachować się w cutscenkach.

Arcadegeddon

Arcadegeddon - Announce Trailer | PS5

Arcadegeddon to kooperacyjna gra multiplayer z mixem doświadczeń PvE i PvP. Podczas gry będziemy podejmować się kolejnych wyzwań od lokalnych gangów, które zwiększać będą nasz street cred umieszczający nas coraz wyżej w tabeli.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Co obejrzeć w weekend? Początek wakacji na Netflixie i HBO MAX
Następny Lumote - recenzja - kolorowa układanka dla cierpliwych