Darmowe gry w Playstation Plus – luty 2022


Tradycyjnie jak co miesiąc Sony zapowiedziało jakie gry będą dostępne w PS Plus. Czy w tym miesiącu będą to dobre tytuły? Przekonajmy się.

EA Sports UFC 4 | PS4

EA Sports UFC 4 to wyprodukowana przez EA Vancouver, wydana po dwóch latach po poprzedniczce bijatyka MMA. W grze jest 229 unikalnych zawodników z 81 alternatywnymi wersjami. Tryb kariery ma za zadanie nauczyć nas podstaw czterech dyscyplin MMA: boxsu, kick-boxingu, wrestlingu i jiujitsu. Pozwala nam stworzyć naszego unikalnego zawodnika i celem jest stanie sie G.O.A.T.


Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure | PS4

Jest to samodzielna wersja DLC do Borderlands 2, dlatego jeżeli graliśmy w BL2 z DLC Tiny Tiny to nie znajdziemy tu nic nowego. Będziemy walczyć ze szkieletami, smokami czy ogrami jednym z sześciu Vaulthunterów dostępnych do wyboru. Jesteśmy graczem w sesji D&D prowadzonej przez Tiny Tinę czyli czekają na nas różne niespodzianki.

Planet Coaster: Console Edition | PS5

Planet Coaster to gra typu CMS(Construction and management simulation). Naszym zadaniem jest oczywiście budowa i utrzymanie parku rozrywki. W grze dostępne są cztery tryby gry: piaskownica, wyzwania, kariera i edytor scenariuszy.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio Deep Madness - Recenzja - czy uda Ci się wydostać z podwodnej kopalni ?
Następny Co obejrzeć w weekend? Amazon Prime, Netflix, HBO GO i kino!