Darmowe gry w Playstation Plus – maj 2022


Kolejny miesiąc, kolejne gry w Playstation Plus. Czy coś ciekawego czeka nas w tym miesiącu? Sprawdźmy.

FIFA 22

Fifa 22 to już 29 gra w serii Fifa od Electronic Arts, która miała premierę pod koniec 2021 roku. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć czym jest Fifa. Nowością w tej odsłonie jest system VOLTA, który pozwala nam w trakcie meczu zwiększyć dany atrybut zawodnika i aktywować jedną z trzech umiejętności. W VOLTA Arcade są dostępne różne mini-gry dla 3 osób. Oprócz tego z gry zostały usunięte drużyny należące do Priemjer-Ligi.

Tribes of Midgard

Tribes of Midgard to survivalowe ARPG w widoku izometrycznym wydane w lipcu 2021 roku. W grze oprócz gry solo dostępny jest tryb kooperacji dla 10 osób gdzie główne tryby to tryb fabularny(Sagi) oraz survivalowy. Wcielamy się w rolę Einherjara czyli wikińskiego bohatera i naszym zadaniem jest chronić nasienie Yggdrasil przed przeciwnikami. W ciągu dnia eksplorujemy generowany proceduralnie świat, zbieramy surowce i dzięki nim tworzymy uzbrojenie czy fortyfikacje. W nocy potwory będą atakować nasz obóz na co oczywiście się przygotowujemy w ciągu dnia gdzie musimy zbierać dusze z przeciwników aby utrzymać zdrowie nasienia. Im więcej nocy przetrwamy tym trudniejsza staje się gra.

Curse of the Dead Gods

Curse of the Dead Gods to wydany lutym 2021 rogue-like dungeon crawler, gdzie wcześniej był dostępny w early-accessie. W grze wcielamy się w rolę odkrywcy, który musi poruszzać się po trzech różnych dungeonach w poszukiwaniu pieniędzy, mocy i życia wiecznego. Dungeony są proceduralnie generowane i każdy z nich wypełniony jest pułapkami, przeciwnikami i innymi niebezpieczeństwami. W miare postępu odblokowywane będą nowe bronie i ulepszenia. Z czasem będziemy również zarabiać kryształowe czaszki i jadeitowe pierścienie, które mogą zostać użyte do kupienia ulepszeń na stałe.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio NCWW - na jakie planszowe nowości wydać wypłatę? Kwiecień 2022
Następny Najlepsze talizmany w Elden Ring i gdzie je odnaleźć