Darmowe gry w Playstation Plus – sierpień 2022


W tym miesiącu Sony przygotowało naprawdę solidne tytuły dla posiadaczy abonamentu PS Plus. Zobaczymy czego możemy spodziewać się już za kilka dni.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 Cross-Gen Deluxe Bundle

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 - Announce Trailer | PS4

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 to remaster dwóch pierwszych gier z serii Tony Hawk: Tony Hawk’s Pro Skater (1999) i Tony Hawk’s Pro Skater 2 (2000). Jest to gra o jeździe na deskorolce z arcade’owym nastawieniem. Większość trybów gry zatem opiera się na zdobyciu jak najwyższego wyniku lub zebranie konkretnych obiektów. Musimy wykonywać różne wyzwania aby odblokowywać nowe poziomy i postępować w grze.

Yakuza: Like a Dragon

Yakuza: Like a Dragon - Official Trailer

Yakuza: Like a Dragon to pierwsza gra w serii z turowym systemem walki i gdzie na gramy Kiryu jako protagonistą, tym razem wcielamy się w Ichibana i osoby, które spotyka na swojej drodze do odkrycia prawdy jaka stoi za zdradą jakiej doświadczył ze strony swojego szefa po opuszczeniu więzienia. Gameplay opiera się na takich samych zasadach jak poprzednie gry w serii pomijając kluczowy aspekt tego jak odbywają się walki.

Little Nightmares

Little Nightmares - Launch Trailer

Little Nightmares to puzzle-platform horror przygodówka osadzona w tajemniczym świecie gdzie podążamy śladami Six, małej głodnej dziewczynki, która musi opuścić „Maw”, żelazny statek zamieszkany przez różne byty.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Gry w Amazon Prime Gaming - sierpień 2022(leak)
Następny Elden Ring - Zakończenie Era Gwiazd / Age of Stars - Poradnik