Data otwartych beta testów Diablo 4 już wkrótce


Data otwartej bety Diablo 4 już wkrótce

Blizzard może wkrótce ujawnić plany wobec otwartych beta testów wyczekiwanej gry ARPG Diablo 4. Do premiery gry pozostały jeszcze tylko cztery miesiące, ponad 11 lat po premierze Diablo 3. Ale Blizzard może być łaskawy, decydując się dać fanom Diablo możliwość wypróbowania nowej gry przed jej premierą w czerwcu. Zakres i data wydania tej publicznej bety Diablo 4 nie są znane, ale wkrótce może się to zmienić.

Chociaż żadne szczegóły nie zostały ujawnione, Blizzard wspomniał wcześniej o możliwości publicznej wersji beta. Podczas zamkniętych testów beta Diablo 4 Blizzard potwierdził, że faza publicznych testów gry została wstępnie zaplanowana na początek 2023 roku. Jednak wszelkie plany, jakie Blizzard mógł mieć w 2022 roku, mogły ulec zmianie. Jego potrzeby w zakresie testowania teraz mogą być zupełnie inne niż wtedy.

Dyrektor generalny Diablo, Rod Fergusson, sugeruje, że bardziej oficjalne ogłoszenie dotyczące testów Diablo 4 może pojawić się wkrótce. Użytkownik Twittera wysłał wiadomość do Fergussona z pytaniem, czy może powiedzieć coś o potencjalnej otwartej becie Diablo 4. Fergusson nie jest w stanie podać żadnych konkretnych informacji, ale mówi: „Wkrótce!”

To nie przypadek, że w zeszłym tygodniu IGN ogłosił, że Diablo 4 będzie częścią IGN Fan Fest 2023. Wydarzenie odbędzie się 17 i 18 lutego i będzie zawierało zajawki kilku nadchodzących głównych wydań gier. To czyni go idealnym kandydatem do ogłoszenia otwartej bety Diablo 4.

Z pewnością jest możliwe, że Fergusson może odnosić się do innego wydarzenia w lutym lub wkrótce po nim. Krążą pogłoski, że w lutym odbędzie się PlayStation Showcase, które byłoby również odpowiednią platformą do ogłoszenia otwartych beta testów Diablo 4.

Jeśli chodzi o to, kiedy otwarta beta mogłaby się odbyć, z premierą Diablo 4 6 czerwca i wydarzeniem IGN pod koniec lutego, pozostawia to trzymiesięczne okno czasowe między marcem a majem. Blizzard wcześniej powiedział, że planuje publiczne testy na początku 2023 roku. Przy odrobinie szczęścia fani Diablo mogą wypróbować Diablo 4 już w marcu, a przynajmniej w pierwszej połowie 2023 roku.

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Gladiator 2 - kontynuacja hitu z Russellem Crowe'm w planach!
Następny Serial The Last of Us - odcinek 4 - nudnawy przerywnik