Destiny 2 Beyond Light – Zobaczcie nowy sprzęt!


Destiny 2 robi jedną rzecz znacznie lepiej od większości gier sieciowych oraz innych shooter looterów. Chodzi o zróżnicowanie w broniach. I teraz Beyond Light wyskakuje nawet ponad wysoki standard ustanowiony przez samego siebie.

Mówcie sobie co chcecie. W żadnej grze nie ma tak zróżnicowanych broni i narzędzi zniszczenia jak w Destiny 2. Może tylko seria Borderlands przebija to do czego mnie przyzwyczaiło Destiny 2, ale w żadnej części Borderlands nie było broni która dawała taki power feeling jak As Pik w Destiny 2. Pisałem o najciekawszych egzotykach do zdobycia W Destiny 2 przed Beyond Light w tekście jakiś czas temu, a teraz twórcy zaprezentowali całkowicie nowy arsenał. Oj, będzie się grało.

Filmik prezentuje cudowne narzędzia zniszczenia i szczerze mówiąc, muszę zdobyć je wszystkie. Poniżej lista obecnie zapowiedzianych broni. A to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Egzotyczna broń

  • Egzotyczny karabin pulsacyjny: Nie ma czasu na wyjaśnienia*
  • Egzotyczny karabin snajperski: Uderzenie z chmur
  • Egzotyczny miecz: Rozpacz
  • Egzotyczny granatnik: Rękawica zbawienia

Egzotyczny pancerz

Egzotyczny hełm Tytana: Szlachetne blizny

Egzotyczne rękawice Tytana: Płaszcz lodowcowy

Egzotyczne rękawice Łowcy: W objęciach Athrys

Egzotyczne hełm Łowcy: Maska Bakris

Egzotyczny hełm Czarownika: Chór świtu

Egzotyczne rękawice Czarownika: Nekrotyczny chwyt

Premiera Beyond Light będzie 10 listopada na wszystkich platformach na których możecie zagrać w Destiny 2. Pamiętajcie przy tym, że zostanie usunięte bardzo wiele dotychczasowej zawartości, to ostatnia chwila by zdobyć te przedmioty. Strażnicy, widzimy się 10 listopada oczywiście na live z dodatkiem. Subskrybujcie koniecznie nasz kanał klikając poniższy przycisk!

 

Subskrybuj nasz kanał na YouTube

 

I jeszcze na pożegnanie galeria nowych broni i egzotycznych pancerzy.

Poprzednio Marvel's Avengers - Co można było zrobić lepiej?
Następny Drake Hollow - recenzja - Symulator kolonii z historią w tle