Destiny 2 – sezon Udręczonych – co nowego?


Nowe aktywności, egzotyki, legendarki, updaty do solarnej subklasy i więcej, tak w skrócie można opisać sezon Udręczonych. W nowym sezonie zmierzymy się z powracającym spaczonym statkiem Calusa, Lewiatanem, skonfrontujemy koszmary przeszłości, doświadzczymy zaktualizowanych Solarnych subklas z Solar 3.0, staniemy się żniwiażem i będziemy władać kosą. Sezon potrwa do 23 sierpnia.

Co dostępne jest z, a co bez przepustki?


Kiedyś symbol lusksusu i bogactwa, spaczony Lewiatan powraca aby połączyć się z uśpionym statkiem Piramidą. Kiedy połączenie się formuje, koszmary budzą się i tworzą zagrożenie dla kogokolwiek kto odważy się w tym przeszkodzić.

Sezon Udręczonych przynosi nowe aktywności i zawartość dla każdego, a wchodzi w niego:

  • Nightmare Containment (za darmo dla wszystkich) – zło rezonuje wewnątrz zniszczonego statku imperatora. Wezwiemy Koszmary i oczyścimy je ogniem.
  • Sever – będziemy nawigować przez labirynty wewnątrz Lewiatana i odkryjemy tajemnice za planem Calusa przy czym zniszczymy Koszmary, które kontroluje.
  • Solar 3.0(za darmo dla wszystkich) – Solar dostaje całkowity redesign wzmocniony przez mocno dostosowywalny system Aspektów i Fragmentów.
  • Egzotyk Tresspasser(za darmo dla wszystkich) – powracający z pierwszego Destiny pistolet, dostępny natychmiast jeżeli kupimy Season Pass.
  • Nowy Season Pass, wyposażenie, mody, odnowiony Solstice event i więcej.

 

Pakiet Srebra

W sklepie Eververse dostępny jest Haunted Silver Bundle dający nam emotkę Papierowy Wiatrak i 1700 srebra(1000 + 700 bonusowego), które może być wydane aby kupić sezony, przedmioty kosmetyczne i inne.Później w tym tygodniu

W ten piątek o 10 rano PT (nasza 19) dwa pierwsze dungeony zawarte w edycji Deluxe Witch Queen staną się dostępne. Dla graczy, który chcą tylko dostęp do dungeonów będzie można kupić do nich klucz za 2000 srebra. Nie ujawniono jeszcze nagród, ale możemy spodziewać się nowego legendarnego pancerza, legendarnej broni, egzotycznej broni i więcej.

 

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio Automaty online: kompletny przewodnik
Następny Miłość, Śmierć, Roboty - Sezon 3 - Recenzja - Innowacyjnie pomysłów brak