Destiny 2 – zmiany w broniach wraz z patchem śródsezonowym


Destiny 2 - zmiany w broniach wraz z patchem śródsezonowym

Wkrótce dla Destiny 2 pojawi się patch w połowie sezonu i chociaż krążą plotki, że pistolety maszynowe będą miały mniejszy wpływ na PvE po uruchomieniu aktualizacji, Bungie twierdzi, że archetyp broni nie zostanie osłabiony. Zamiast tego deweloper chce wzmocnić inne klasy broni w patchu i dostosuje niektóre pistolety maszynowe za pomocą zmian „skoncentrowanych na PvP”.

„Mamy zawartość balansującą dla broni podstawowej w PvE w patchu w połowie sezonu” – napisał Bungie na Twitterze. „Nie obejmuje to osłabiania pistoletów maszynowych, o czym dużo się mówi. Wyjaśnimy niektóre komentarze: nie osłabiamy pistoletów maszynowych w trybie PvE, aby chcemy zrównać je z innymi rodzajami broni, wzmacniając inne bronie. Będziemy osobno zajmować się Ikelosem i Tarrabah, wprowadzając zmiany skoncentrowane na PvP.”

Po uruchomieniu rozszerzenia Upadek Światła w puli broni Destiny 2 wprowadzono szereg poprawek. Karabiny maszynowe i ciężkie wyrzutnie granatów zostały wzmocnione, liniowe karabiny fuzyjne zostały osłabione, a kilka broni egzotycznych otrzymało nowe profity, które pomogą im lepiej powiązać ich tożsamość z przerobionymi podklasami 3.0 Solar, Void i Arc. W październiku, podczas Sezonu Skarbów, pistolety maszynowe zostały ulepszone, wprowadzając szereg subtelnych zmian w zakresie spadku obrażeń, zwiększono podstawowe obrażenia pistoletów maszynowych z precyzyjną ramą i zmniejszono podstawowe obrażenia pistoletów maszynowych o lekkiej ramie.

 

Sprawdź recenzję rozszerzenia Upadek Światła.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Ostry Dyżur - recenzja - wirujące klepsydry, leki i strzykawki!
Następny Dead Space - Jak przejść grę samą piłą plazmową? - Poradnik