Destroy All Humans! – Pełne przejście gry – Poradnik Solucja


Destroy All Humans! to gra, w której jako przedstawiciel obcej cywilizacji Crypto-137 będziemy próbować podbić ziemię i odnaleźć zaginione DNA, będące gwarantem przetrwania rasy szarego ludka.

Sama gra stanowi pewne niecodzienne wyzwanie, gdyż oprócz regularnej rozwałki za pomocą naprawdę potężnych broni, nie raz będziemy musieli także się przekradać, by niepostrzeżenie sabotować siły ludzkości lub też dowiedzieć się cennych informacji. Całą grę ukończyliśmy na naszym kanale w formie filmików Let’s play, a poniżej je publikuję. Zachęcam także do zobaczenia naszej recenzji – Recenzja Destroy All Humans!

W nagraniach nie skupiałem się na wykonywaniu zadań z gwiazdkami, od pewnego momentu lecieliśmy już tylko jako niszczyciel ludzkości w misjach fabularnych. Zrobiłem za to większość celów dodatkowych, więc jeżeli macie z jakimś problem, to prawdopodobnie poniżej odnajdziecie rozwiązanie.

Na filmach jest także nagrana (pierwszy raz w takiej serii) moja twarz za pomocą kamerki Logitech c920. Niestety nie zawsze sobie radzi z ciemniejszym otoczeniem, więc kiedy nagrywałem filmy w nocy z włączoną lampą, to niespecjalnie elegancko balansowała oświetleniem, bardzo mocno rozjaśniając moją twarz i zmniejszając jasność tła. Jest to do poprawy, prawdopodobnie łatwo będzie to zrobić kupując jeszcze parę lamp o mniejszym natężeniu światła lub bawiąc się odpowiednimi ustawieniami kamery – jestem więc w trakcie.

Wszelkie komentarze oraz pytania będą bardzo mile widziane. Zostawiajcie komentarze i swoje spostrzeżenia dotyczące gry. Dziękuję także za subskrypcje, gdyż dzięki temu zarówno kanał, jak i nasza strona może rosnąć. Subskrybować możecie bardzo łatwo klikając poniższą ikonkę.

 

Subskrybuj nasz kanał na YouTube

1. Cel Ziemia, Ludzkie kobiety są smakowite

2. Obywatel Crypto, Rockwell

3. Kosmiczna impreza przy basenie, Telewizyjna zagłada

4. Mózgi wycięte w pień, Wyspiarskie przedmieścia

5. Południe, południowy zachód, Zagraniczny korespondent

6. Przedmieścia potępionych, Co się zdarzyło z Crypto-136?

7. Mały krok dla ludzkości, Pozycja żółwia

8. Ta wspaniała śmierć, Furon w opałach

9. Wstrząsające technologie, Atak piętnastometrowego prezydenta, Sylweta i Roboprezydent

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous Jak wybrać skarpetki damskie?
Next Hellbound - Recenzja - Nieudane cztery godziny w piekle