Destroy All Humans! – Jak dobrze być obcym!


DH-Win64-Test

Ile razy można ratować świat przed złymi kosmitami. Serio, ja rozumiem ratowanie ludzkości może być fajne pierwszy czy drugi raz. Ale nie zawsze. Na szczęście teraz się to zmieni wraz z nadchodzącym Destroy All Humans!

Destroy All Humans! to remake gry z 2015 roku, która okazała się za pomocą ciężkiej pracy studia Pandemic tylko na konsolach xbox oraz playstation 2. Nadchodząca odsłona to pełny remake oryginalnej gry, czyli otrzymamy całkowicie nowy tytuł bazujący na poprzedniku. Tutaj ponownie wcielimy się w rolę obcego o imieniu Cryptosporidium – 137, który przybywa na ziemię w celu odnalezienia zaginionego DNA. W tym celu będziemy zbierać DNA ludzi i jednocześnie ciężko pracować by obalić rząd USA. Akcja gry osadzona jest w latach 50, oczywiście w Stanach Zjednoczonych. Będziemy więc próbować odkryć (lub bardziej napisać na nowo) prawdę dotyczącą inwazji kosmitów z lat 50, jednocześnie niszcząc całe miasta oraz armie Stanów Zjednoczonych.

Gra ma cechować się niecodziennym poziomem humoru, na co gorąco liczę. Dla zainteresowanych tytułem zostało udostępnione demo, które możecie pobrać na platformie steam – Demo gry Destroy All Humans. Gra zaoferuje nam szereg intrygujących broni, które szczególnie spodobają się streamerom (czyli mnie) oraz 12 latkom. Nie będę ich tutaj wymieniać, bo to jest poważny portal (hehe). Będziemy także, tradycyjnie dla sztuki, porywać ludzi, maszyny, pojazdy, czy też zwierzęta. Bo to może właśnie w krowie znajduje się zaginione DNA? Na naszym wyposażeniu znajdziemy także takie przydatne urządzenia jak plecaki odrzutowe czy też spodek UFO, którym będziemy mogli burzyć całe miasta. Brzmi super?

YouTube player

Gra także promuje różnorodność, gdyż Crypto – 137 posiada szarą skórę i wielkie czarne oczy. Taka mieszanka powinna się spodobać graczom, zwłaszcza w dzisiejszych, burzliwych czasach. Podoba mi się także dopisek na steamie: Ta gra może zawierać treści nieodpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Naszym dobrym obcym Crypto będziemy sterować z trzeciej osoby Osobiście jestem zauroczony i nie mogę się doczekać premiery. A ta odbędzie się już pod 28 lipca 2020 roku i w Destroy All Humans! zagramy zarówno na PC poprzez platformę Steam, jak i na Playstation 4 oraz Xbox One.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Siódme poty - recenzja - planszówka dająca wycisk fizyczny
Następny Railway Empire - recenzja Switch - i Ty zostań magnatem kolejowym