Diablo 4 Beta – klasy i zawartość oraz nowy zwiastun rozgrywki


Bitwa o Sanktuarium rozpoczyna się od otwartej bety Diablo 4 w ramach wczesnego dostępu od 17 do 19 marca 2023 r. dla tych, którzy zamówili grę w przedsprzedaży. Otwarta beta będzie dostępna dla wszystkich w następny weekend, od 24 do 26 marca 2023 r.

Diablo 4 ma potwierdzony maksymalny poziom 100, a gracze odblokowują możliwość zdobywania Punktów Paragonu (4 na poziom) po osiągnięciu poziomu 50.

Jednak w otwartej becie Diablo 4 maksymalny poziom wynosi 25. Beta nie kończy się jednak, gdy osiągniesz poziom 25, ponieważ możesz nadal eksplorować pierwszą strefę gry i kończyć zadania, przechodzić lochy i nie tylko.

Blizzard wyjaśnia: „W weekendy otwartej bety i wczesnego dostępu twoja postać może awansować tylko do poziomu 25, ale możesz kontynuować walkę z demonami, aż do zakończenia otwartej bety”.

Ogłoszono dostępne klasy w otwartej becie Diablo 4. W otwartej becie wczesnego dostępu będą dostępne 3 klasy – Czarodziej, Łotrzyk i Barbarzyńca. Podczas pełnej otwartej bety, która odbędzie się w następny weekend, dostępne będą wszystkie klasy Diablo 4.

Barbarzyńca
Druid
Czarownik
Nekromanta
ŁotrzykJeśli chodzi o zawartość, gracze będą mogli doświadczyć całego Aktu 1 i prologu w otwartej becie Diablo 4. Obejmuje to ogromną pierwszą strefę gry, zwaną Fractured Peaks.

Blizzard stwierdza: „Odciśnij piętno na Sanktuarium, usuwając piekielne hordy z lochów, wykonując intrygujące zadania dostarczane przez miejscowych i gromadząc potężne łupy z poległych wrogów”.

Blizzard potwierdził, że bossowie świata będą w otwartej becie.

„Odważni wędrowcy szukający pokaźnych wyzwań nie powinni już dłużej szukać — gigantycznego bossa świata można spotkać w wybranych momentach podczas weekendów otwartej bety i wczesnego dostępu. Połączcie siły z innymi graczami, aby pokonać bestię. Pokaźny zrzut łupów czeka, jeśli zwyciężysz.”

Dla tych, którzy wskakują do otwartej bety, słowo ostrzeżenia: to nie jest ostateczne doświadczenie, a jego celem jest testowanie systemów i zbieranie opinii od graczy. Dlatego możesz napotkać awarie serwerów, a nawet problemy z wydajnością, niezależnie od platformy, na której zdecydujesz się grać.

Diablo IV | Wczesny dostęp do bety – zwiastun rozgrywki

 

Sprawdź poprzedniego newsa o becie Diablo 4 tutaj.

Poprzednio Marcowe premiery na Netflixie, HBO Max, Disney+ i w kinie!
Następny Ghost Ship Games wyciąga pomocną dłoń do mniejszych kolegów