Diablo 4 przedstawia świat Sanktuarium w nowym filmie


Diablo 4 przedstawia świat Sanktuarium w nowym filmie

Nowy film od Activision Blizzard oferuje graczom zanurzenie się w świecie Diablo 4 znanym jako Sanktuarium. Sam film przedstawia różne środowiska, które gracze będą eksplorować w trakcie gry. To jeden z wielu nowych materiałów promocyjnych, które wydawca wypuścił w związku ze zbliżającą się datą premiery Diablo 4.

Droga do Diablo 4 była niesamowicie długa. Diablo 3 ukazało się w 2012 roku i przez długi czas wydawca zadowalał się publikowaniem nowych materiałów do gry, aby zachęcić graczy do powrotu. Diablo 3 przygotowuje się obecnie do 28 sezonu i równie dobrze może być ostatnim, ponieważ zasoby i rozwój zaczynają przesuwać się w kierunku jego następcy. Teraz gracze otrzymali więcej szczegółów dotyczących nowego świata, który będą eksplorować.

Na początku tego miesiąca wydawca ujawnił daty otwartej bety Diablo 4 i zaczął ujawniać nowe materiały promocyjne gry. Teraz Activision Blizzard opublikowało nowy film w którym twórcy gry dyskutują o samym świecie, podzielonym głównie na pięć różnych stref. Mówi się, że jeden to głównie wydmy, inny inspirowany jest Szkocją, a trzeci czerpie inspirację z Karpat. Istnieje dodatkowy region opisany jako górzysty region pustynny, podczas gdy inny to bagniste terytorium na południu. Następnie film przedstawia nowych wrogów i to, co gracze mogą robić w świecie.

Tworzenie nadchodzącej gry nie obyło się bez kontrowersji. Activision Blizzard walczyło z wieloma różnymi zarzutami nadużyć w miejscu pracy, a Diablo 4 miało problemy z rozwojem, aby dotrzymać terminów. Pomimo tych problemów firma nadal posuwa się naprzód z projektem i wydaje się, że jest zaangażowana aby wypuścić grę w obecną datę premiery.

Diablo 4 zostało pierwotnie ogłoszone na BlizzConie w 2019 roku, rok po ogłoszeniu kontrowersyjnego Diablo Immortal. Teraz gracze wiedzą, jaki świat będą eksplorować i czego mogą się spodziewać po jego różnych regionach. Czy gra była warta tak długiego czekania, okaże się dopiero w przyszłości.

Gra ukaże się 2 czerwca na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Diablo IV | Kulisy gry – Świat Sanktuarium

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Hogwarts Legacy - Jak otworzyć skrzynie z okiem? - Poradnik
Następny Lost Zone w Pokemon TCG - co, jak i dlaczego?