Dishonored: Death of the Outsider za darmo w Epic Games Store


Dishonored: Death of the Outsider za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store zapowiedziało dwie darmowe gry dostępne od 2 do 9 lutego. Będziecie mogli przez tydzień przypisać do kont dwie gry – Dishonored: Death of the Outsider oraz City of Gangsters.

Dishonored: Death of the Outsider pierwotnie ukazało się w 2017 roku jako samodzielne rozszerzenie do gry Dishonored 2. Podobnie jak pierwowzór, rozszerzenie zebrało pochlebne recenzje i było ostatnim tytułem Dishonored wydanym przez Arkane, studio, które wydało również doceniony przez krytyków Deathloop w 2021 roku.Chociaż Death of the Outsider ma swoją własną, unikalną bohaterkę (była zabójczyni Billie Lurk) i historię, nadal zaleca się ukończenie Dishonored 2 przed rozpoczęciem gry w rozszerzenie, ponieważ w niektórych momentach może to zepsuć spoilerami historię Dishonored 2. Jeśli chcesz również zdobyć Dishonored 2, jest ona obecnie dostępna za darmo w Prime Gaming. We wszystkie tytuły Dishonored można również grać za darmo w ramach Xbox Game Pass.

W Epic Games Store zostanie również udostępniona za darmo gra City of Gangsters dla tych, którzy kochają życie szefa mafii w latach 20-tych XX wieku. Jako doświadczenie w zakresie strategii i zarządzania, założysz małą zorganizowaną grupę przestępczą i wykorzystasz swoje zasoby, aby urosnąć na tyle, aby przejąć kontrolę nad miastem. City of Gangsters zostało wydane w 2021 roku. Obecnie gra ma na Steamie ocenę w recenzjach jako „W większości pozytywna”, a 75% graczy sugeruje, że jest to godne doświadczenie. Od czasu premiery City of Gangsters otrzymało wiele rozszerzeń, dodających nową zawartość rozgrywki.Warto zauważyć, że nie trzeba uruchamiać programu Epic Games Store launcher na komputerze, aby otrzymać darmowe tytuły. Możesz po prostu wejść na stronę Epic Games Store za pomocą przeglądarki na swoim telefonie lub innym urządzeniu i kupić darmowe tytuły bez żadnych kosztów po zalogowaniu się na swoje konto.

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Poprzednio Wirus - rozdawaliśmy gry Muduko w DSK w Białymstoku
Następny Recepta online – jak ją uzyskać?