Do Elder Scrolls Online nadchodzi Endless Archive i nie tylko!


Endless Archive to nowa, bezpłatna dla wszystkich graczy Elder Scrolls Online aktywność PvE w stylu lochów. Polega ona na przechodzeniu przez dynamiczne, losowo generowane etapy, na których gracze muszą walczyć z potworami i bossami.Aby ukończyć aktywność, gracze muszą przejść przez cztery cykle, z których każdy składa się z trzech etapów i walki z bossem. Cały wątek kończy się piątą i ostatnią walką z bossem.

Endless Archive to nowe wyzwanie PvE, które pojawi się w Elder Scrolls Online 30 października na PC i Mac oraz 14 listopada na konsolach. W tym trybie będziesz walczyć z niekończącymi się hordami potworów i bossów w jednej z tajnych bibliotek Hermaeus Mora. Poziom trudności aktywności stopniowo wzrasta wraz z postępami graczy. Wraz z postępami gracze odblokowują również szereg wyjątkowych nagród, takich jak wierzchowiec, chowaniec, przedmioty kosmetyczne i nowe zestawy klas.

Zobacz nasz poradnik jak zostać wilkołakiem w Elder Scrolls Online

Jeśli chcesz przetrwać w Endless Archive solo, ważne jest, aby skupić się na przeżywalności i regeneracji zasobów. Wybierz jedzenie i kamienie Mundus, które zwiększają zdrowie i regenerację wytrzymałości lub magii, a także zestawy przedmiotów, które zapewniają równowagę między mocą ofensywną a defensywną. Endless Archive nagradza graczy, którzy mają zrównoważoną budowę. Jeśli grasz solo i skupiasz się tylko na ataku, możesz szybko zostać pokonany. Unikaj również używania czystej szklanej armaty, ponieważ maligrafie w Archiwum mogą zadać Ci duże obrażenia, zanim Ty zdążysz je zabić. Wchodząc do Endless Archive, wypatruj unikalnych portali. Portale do Nieznanego prowadzą do mini-wyzwań, które nagradzają graczy dodatkowymi przedmiotami i ulepszeniami.

Kończąc Portale do Nieznanego podczas swojej wyprawy w Endless Archive, możesz zdobyć dodatkowe nagrody, takie jak meble, przedmioty kolekcjonerskie, Archiwalne Fortuny, a także kolejne Wersety na następne wyzwanie. Aby przetrwać w Endless Archive, ważne jest, aby wykorzystywać otoczenie na swoją korzyść, takie jak przeszkody do blokowania linii wzroku między tobą a wrogami. Przydatne może być również zdobywanie zwojów Tajemniczych Wersetów, które zapewniają losowe wersy, które mogą być pomocne w walce z trudnymi etapami lub bossami. Wskazane jest również, aby nie ignorować Wizji, które zapewniają defensywne wzmocnienia, ponieważ mogą one uchronić cię przed obrażeniami w późniejszych wyzwaniach.

Poprzednio Fabuła filmów RoboCop - streszczenie najważniejszych informacji!
Następny Diablo 4 Sezon Krwi - Co musisz wiedzieć o drugim sezonie? - Poradnik