Dobry, Zły i Munchkin – Unboxing Gry


Witajcie 🙂 już coraz bliżej święta, galerie są przepełnione tłumami ludzi, sklepy kuszą barwami i promocjami, ale jeżeli ktoś jeszcze nie kupił bliskim prezentów to może znajdzie inspiracje u nas. Dzisiaj przygotowałam unboxing dla fanów Munchkina, bowiem na tapetę wzięłam grę Dobry, Zły i Munchkin, którą to otrzymaliśmy od wydawnictwa Black Monk Games.

Dobry, Zły i Munkchin to kolejna edycja znanej większości gry karcianej Munchkin, tym razem akcja dzieje się na dzikim zachodzie i czuć westernowy klimat. Znawcy Munchkina pewnie znają wytyczne dla graczy, ale być może nie wszyscy, więc przypomnę. Munchkin jest grą odpowiednią dla od trzech do sześciu graczy, rozgrywka we dwoje kompletnie nie ma sensu. Gra potrafi ciągnąć się bardzo długo jak na taką karciankę, czas rozgrywki wynosi bowiem od godziny zegarowej do dwóch, ale bywa i tak, że skończy się nieco wcześniej. Minimalny wiek każdego gracza to 10 lat, a górnej granicy nie ma.

Tak prezentuje się opakowanie gry, całość utrzymana w brązowej kolorystyce imitującej deski, podejrzewam, że chodzi o wejście do westernowej knajpy. Grafiki przyjemne, pudełko bardzo solidne.

 

Na tym zdjęciu mamy opakowanie do gry wraz z jego wnętrzem. W środku wypraska, każdy stosik kart ma swoje miejsce, oraz kostka.

 

Mamy i kostkę k6. Ma złoto-brązowy kolor a w środku połyskujące drobinki.

 

Przed Wami pliczek kart drzwi, za którymi czai się zło. Pure Evil! A tak serio, to karty baaardzo humorystyczne jak to w Munchkinie bywa.

 

I są również karty skarbów, te z kolei przynoszą niespodzianki. I krowi placek gratis

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi - Przemyślenia fana pełne spoilerów
Następny Nadzieje na rynku gier komputerowych w 2018 roku