Doładowanie PlayStation Plus bez karty? To możliwe!


Główną zaleta PlayStation Plus jest możliwość korzystania z rozgrywki wieloosobowej on-line – ze znajomymi oraz z nieznajomymi. To doskonały sposób, aby cieszyć się z jeszcze większej zabawy z grami na PlayStation 4. Oprócz tego posiadacze subskrypcji mogą również korzystać ze specjalnych zniżek do sklepu PlayStation Store, otrzymują co miesiąc dostęp do 2 darmowych gier, a także 10 GB miejsca w chmurze do zapisywania postępów w grach.

Subskrypcję PlayStation Plus możemy wykupić na miesiąc, 3 miesiące albo na cały rok. Cena za miesiąc to 33 złote, za 3 miesiące to 100 złotych, natomiast za 12 miesięcy będziemy musieli zapłacić 240 złotych – w przeliczeniu na liczbę miesięcy to najkorzystniejsza opcja.

Jednak dla wielu użytkowników konsoli ceny te nie są zbyt atrakcyjne – są jedna sposoby na to, aby zakupić doładowanie PlayStation Plus w niższej cenie i dodatkowo bez potrzeby posiadania karty, która jest wymagana w oficjalnym sklepie.

Pierwsza opcja to doładowanie dostępne w sklepach stacjonarnych, na przykład w sklepach z grami, elektroniką, ale też w niektórych hipermarketach i salonikach prasowych. Za doładowanie możemy zapłacić gotówką – potem wpisujemy odpowiedni kod na swoje konto.

Druga opcja to PlayStation Plus doładowanie on-line, ale poza oficjalnym sklepem. Tutaj z pomocą przychodzą różne serwisy i sklepy internetowe, które sprzedają doładowania w formie kodów. Zapłacimy za nie z użyciem szybkich przelewów on-line – możemy wtedy mieć kod u siebie nawet w kilka minut po dokonaniu płatności. Co więcej, wiele serwisów on-line organizuje też różne promocje, dzięki którym za doładowanie można zapłacić jeszcze mniej!

Zatem do doładowania konta PlayStation nie trzeba wcale karty – całą transakcję możemy zrealizować on-line albo stacjonarnie.

Previous Gloom, czyli gra bardzo niefortunnych zdarzeń - Recenzja
Next Nadchodzące premiery gier komputerowych PC - Maj 2018