Donkey Kong walczy z Mario w zwiastunie filmu Super Mario Bros.


Donkey Kong walczy z Mario w zwiastunie filmu Super Mario Bros.

Najnowszy zwiastun filmu Super Mario Bros. daje nam ekscytujące debiuty – w tym Mario przywdziewającego strój kota z Super Mario 3D World, a także debiutancki głos Setha Rogena jako Donkey Kong.

Nowy zwiastun daje nam szersze spojrzenie na to, co może być pierwszym starciem Mario i Donkey Konga w nadchodzącym filmie. Możesz sprawdzić całą scenę w oficjalnym tweecie.

Chociaż widzieliśmy część tej sceny w poprzednim zwiastunie, po raz pierwszy usłyszeliśmy głos Setha Rogena jako Donkey Kong i, cóż, to zdecydowanie Seth Rogen, wraz z jego kultowym śmiechem i wszystkim innym.

Widzieliśmy również, jak Mario uderza w blok ze znakiem zapytania, aby uzyskać wzmocnienie poprzez swój kostiumu kota, po czym ląduje w pozie superbohatera, błyskając pazurami i wykrzykując „meeeeow” tylko po to, by zostać wyśmianym przez Donkey Konga.

Księżniczka Peach, grana przez Anyę Taylor-Joy, i Toad grany przez Keegana-Michaela Keya również obserwują walkę. Do obsady dołączą także Jack Black, który zagra głównego złoczyńcę filmu Bowsera, oraz Charlie Day jako Luigi.

Film Super Mario Bros. to nadchodząca animowana komputerowo komedia przygodowa fantasy, oparta na serii gier wideo Mario wydanej przez Nintendo. Jest to trzecia adaptacja filmowa serii, po japońskim filmie anime Super Mario Bros .: The Great Mission to Rescue Princess Peach! (1986) i amerykańskim filmie fabularnym Super Mario Bros. (1993). Film Super Mario Bros. trafi do kin 26 maja 2023 roku.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Mężczyzna imieniem Otto - historia człowieka o wielkim sercu
Następny Najciekawsze premiery gier wideo - luty 2023