Drugi sezon The Cycle: Frontier – wyspa Tharis


Niedawno rozpoczął się drugi sezon w The Cycle: Frontier co jest dobrą okazją aby zobaczyć co i jak, ponieważ na początku każdego sezonu restartowany jest progress. W drugim sezonie dostępne są nowe misje, perki i przepustka Fortuna oraz nowa mapa z niezbadanym rozległym systemem jaskiń, Wyspa Tharis.

Poprzez rozgrywanie kampanii możemy odblokować Wyspę Tharis czyli pierwszą nową mapę wydaną od premiery The Cycle gdzie natkniemy są na nigdy wcześniej nie widziane zagrożenia i misje. Wśród opuszczonych ruin będziemy mogli znaleźć nową technologię, którą oczywiście będziemy mogli wykorzystać do ulepszania naszego ekwipunku. Tak jak dotychczasowe lokalizacje stawiały bardziej na otwarte przestrzenie, tak nowa mapa stawia na przestrzenie zamknięte wciągając nas w coraz bardziej nebezpieczne starcia.

Oprócz tego otrzymaliśmy również nową przepustkę sezonową Fortuna Pass, która zawierać będzie sporo nagród jak Aurum, tokeny i inne przedmioty. Standardowo dostępna jest również płatna wersja, która zaoferuje nowe stroje, skiny na broń, emotikonki, boostery EXPa oraz co ciekawe wystarczająca ilość Aurum aby kupić kolejną przepustkę.

Dodatkowo standardowo dodano usprawnienia gry jak balans czy anticheat.

 

 

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio TrdReview Opinie: Czy Twoje pieniądze są z nimi bezpieczne?
Następny Najlepsze premiery gier - Październik 2022