Dungeons & Dragons: Złodziejski honor – najnowszy oficjalny klip


Dungeons & Dragons: Złodziejski honor - najnowszy oficjalny klip

Zobacz, jak załoga zostaje uwięziona w labiryncie i ścigana przez niebezpieczne stworzenia w najnowszym klipie z Dungeons & Dragons: Złodziejski honor, nadchodzącego filmu, w którym występują Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, Chloe Coleman, Daisy Head i Hugh Grant.

Czarujący złodziej i grupa nieprawdopodobnych poszukiwaczy przygód podejmują się epickiego napadu, aby odzyskać zagubioną relikwię, ale sprawy przybierają niebezpiecznie zły obrót, gdy wpadają w konflikt z niewłaściwymi ludźmi. Dungeons & Dragons: Złodziejski honor przenosi bogaty świat i ducha zabawy legendarnej gry fabularnej na duży ekran w przezabawnej i pełnej akcji przygodzie.

Producentami Dungeons & Dragons: Złodziejski honor są Jeremy Latcham, p.g.a., Brian Goldner i Nick Meyer. Producentami wykonawczymi są Denis L. Stewart, Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Chris Pine, Zev Foreman i Greg Mooradian. Scenariusz filmu napisali Jonathan Goldstein, John Francis Daley i Michael Gilio. Autorami historii są Chris McKay i Michael Gilio.

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor w reżyserii Jonathana Goldsteina i Johna Francisa Daleya trafi do kin 14 kwietnia 2023.

Dungeons & Dragons, w skrócie D&D lub DnD (ang. Lochy i Smoki) – uważana za prekursora gatunku fabularna gra fantasy zaprojektowana przez Gary’ego Gygaxa i Dave’a Arnesona, po raz pierwszy opublikowana w 1974 przez Tactical Studies Rules (TSR). Aktualnie grę wydaje Wizards of the Coast, przedsiębiorstwo zależne od Hasbro. Publikacja D&D jest szeroko uznawana za początek nowoczesnych gier RPG i, co więcej, całego przemysłu gier fabularnych.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves | Let the Games Begin Clip (2023 Movie)

 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Gdzie mogę zdobyć legalne skórki CS:GO
Następny Sons of the Forest - Poradnik dla początkujących - O czym musisz wiedzieć