Praktycznie każdy bukmacher w Polsce oferuje graczom możliwość obstawienia E-sportu. Którego wybrać i na jakie bonusy postawić? Tego dowiesz się z serwisu Bonusowo.com.

Jeszcze kilkanaście lat temu trudno było uwierzyć, że branża gier komputerowych stanie się równorzędnym konkurentem dla innych gałęzi rozrywki, jakimi są między innymi świat filmu, muzyki, czy sportu. Teraz szeroko pojęty gaming nie dość, że przez te wszystkie lata zrównał się z innymi potęgami, to jeszcze je przenika. Soundtracki z gier stają się wielkimi przebojami w rozgłośniach radiowych, na platformach YouTube, czy Spotify. Film „Colette”, jaki powstał na potrzeby gry VR o nazwie Medal of Honor: Above nad Beyond, właśnie zgarnął Oscara w kategorii „najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny”. Podobnie jest ze sportem i już sam fakt pojawienia się spekulacji na temat wprowadzenia e-sportu na igrzyska olimpijskie mówi nam, jak daleko posunięta jest branża gier komputerowych. 

Obecnie mamy do czynienia z potężną machiną o solidnych fundamentach. To bogaci wydawcy, którzy na stworzenie jednego tytułu z segmentu AAA niejednokrotnie wydają znacznie więcej pieniędzy, niż ma to miejsce w przypadku najdroższych filmów w historii kinematografii. Oczywiście to wszystko nie miałoby miejsca, gdyby nie gigantyczny popyt na gry komputerowe. Chcemy w nie grać, płacić za nie, jak i dokonywać mikrotransakcji. Gry kuszą nas nie tylko rewelacyjną grywalnością, rozbudowanymi możliwościami online, ale i fotorealistyczną grafiką przykuwającą uwagę. 

Rzecz jasna nie byłoby tego, gdybyśmy nie mieli na czym w nie grać. Ale i tutaj wybór jest teraz bardzo szeroki. „Pececiarze” mają do dyspozycji pełną gamę kart graficznych (niestety póki co wyłącznie w katalogach), zaś fani grania na konsolach mogą sięgnąć po jedną z kilku generacji Play Station, Xboxa, czy Nintendo. Jeśli natomiast w domu brakuje konsoli, laptop nie wyrabia, a przez pandemię i kryptowaluty sprzęt jest deficytowy lub astronomicznie drogi, gracze mają do dyspozycji możliwość odpalania ulubionych tytułów w tak zwanej chmurze. Google Stadia, GeForce Now, czy będący na PC w fazie testowej xCloud, pokazują tylko, jak mocno do przodu posunęła się technologia i pędząca tuż za nią branża gier.  

Ten długi wstęp miał posłużyć jako wytłumaczenie, dlaczego e-sport jest dziś tak szalenie ważny, że dostrzegają go nawet zakłady bukmacherskie wywodzące się z tradycyjnego sportu. Bo praktycznie każdy bukmacher ma u siebie zakłady e-sportowe. Bez problemu obstawimy rozgrywki online w takie gry, jak StarCraft 2, Overwatch, DOTA2, Counter Strike, League of Legends, Rocket League, czy Call of Duty. Dlatego warto wiedzieć, jak i gdzie obstawiać, a także w którym miejscu otrzymamy najciekawsze bonusy. Tego dowiemy się między innymi z serwisu bonusowo.com. 

  • Bez depozytu – bonusy dla początkujących i testujących 

Tych na rynku oczywiście nie brakuje. Zwłaszcza jeśli mówimy o osobach dopiero zaczynających, które chciałyby spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich. Spośród licznej gamy propozycji „na start” warto przyjrzeć się z bliska bonusom bez depozytu. Korzystając z nich nie ryzykujemy. To idealna opcja dla osób testujących danego bukmachera. Tuż po rejestracji na saldo bonusowe gracza wpływa gotówka, jaką można wykorzystać do obstawienia zakładu. 

Jednocześnie klient nie musi dokonywać wpłaty własnych środków, by ten bonus odebrać. Zwykle kwota bonusu nie wychodzi ponad kilkadziesiąt złotych. Bonus bez depozytu charakteryzuje się krótkim czasem realizacji, a wypłacenie środków warunkowane jest wykonaniem nawet kilkukrotnego obrotu. Więcej na temat bonusów bez depozytu dowiemy się na stronie bonusowo.com. To właśnie tam można znaleźć porównywarkę istniejących propozycji proponowanych między innymi przez STS, LvBet, czy Totolotek.

  • Cashback, czyli zakłady bez ryzyka 

Chcesz się sprawdzić, jako typer obstawiający ulubione wydarzenia e-sportowe? Wspomniana porównywarka prowadzi też ranking bonusów cashbackowych. I chyba nie musimy nikomu tłumaczyć, że chodzi tutaj o zwrot pieniędzy. Otóż użytkownik platformy bukmacherskiej może obstawić pierwszy zakład bez ryzyka, ponieważ w przypadku porażki zakład bukmacherski zwraca utraconą stawkę (do kwoty określonej w regulaminie). Z tej opcji skorzystać możemy między innymi w Fortunie, Betclic i STS, a na stronie bonusowo.com. znajdziemy kody promocyjne, które można wykorzystać podczas rejestracji. 

  • A teraz najpopularniejsze: bonusy od depozytu! 

To absolutny standard, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Propozycja ta jest ściśle związania z realizacją pierwszej wpłaty, bo to od niej przysługuje określony przez bukmachera bonus. Jeśli ten wynosi 100 procent, to przy wpłacie depozytowej o wartości 100 złotych, bukmacher przeleje na nasze konto bonus w postaci dodatkowych 100 złotych. Warto pamiętać, że przy tego typu promocjach, zanim będziemy mogli wypłacić pieniądze, wcześniej trzeba wykonać obrót tym depozytem i zrobić to przy ustalonym wcześniej minimalnym kursie całkowitym. Zaś przeniesienie kwoty bonusowej na konto główne to konieczność wykonania obrotu na kilkukrotność otrzymanej kwoty. Szczegółowe warunki obrotu znajdziemy w regulaminie bonusu. 

  • Który „buk” najlepszy? Bonusowo.com poleca

Zachęcamy do regularnego przeglądania tej porównywarki, bo właśnie tutaj można zapoznać się z aktualnymi propozycjami poszczególnych bukmacherów. Według obecnego zestawienia, najciekawsze pakiety promocyjne oferują: 

  1. STS.
  2. Fortuna.
  3. Betclic.
  4. LvBet.
  5. PZBuk.

O tym, dlaczego tak, a nie inaczej jest ukształtowany ranking, warto sprawdzić u źródła. Tym bardziej, że to zestawienie poszerzone jest o kilkanaście innych legalnych w Polsce propozycji bukmacherów oferujących możliwość stawiania na wydarzenia e-sportowe. I jest w co grać, bo każdego dnia do dyspozycji typerów jest kilkadziesiąt topowych zdarzeń z dodatkowymi wariantami.

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Brzdęk w kosmosie - recenzja insertu z dodatkami Spike Craft.
Next (new) Pokemon Snap - recenzja - bezmyślnie spędzony czas dla pełnej regeneracji mózgu