Elden Ring: Gra planszowa trafi na Kickstarter 22 listopada


Elden Ring otrzyma adaptację jako gra planszowa dzięki współpracy Bandai Namco i Steamforged Games. Bandai Namco, wydawca Elden Ring i twórca gier planszowych Steamforged współpracował wcześniej nad grą planszową Dark Souls, a Steamforged stworzył również adaptacje gier planszowych Horizon, Resident Evil, Monster Hunter i wielu innych.

Według Steamforged, kampania gry planszowej na Kickstarterze rozpocznie się już niedługo, bo 22 listopada. Nie wiemy jeszcze dokładnie, jak ta gra planszowa będzie działać, na razie wiadomo, że będzie obsługiwała od 1 do 4 graczy wcielających się w Zmatowieńców odwiedzających kultowe lokalizacje gigantycznego świata Elden Ring – Ziemie Pomiędzy.Gracze zmierzą się również z wrogami i bossami z gry, dzięki „walce bez kości, wymagającej od graczy strategii i dostosowania swoich planów podczas każdego starcia”. W notce prasowej napisano, że gracze będą musieli radzić sobie z przeróżnymi wrogami, w tym „podrzędnym Żołnierzem Godricka lub samym królem Godrickiem Zszywańcem”.

W 2018 roku gra planszowa Steamforged Games – Dark Souls osiągnęła swój cel finansowania na kickstarterze w zaledwie trzy minuty. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy Elden Ring może pobić ten rekord, biorąc pod uwagę, jak absurdalnie szybko sprzedawała się ta gra w tym roku.

To nie jedyna adaptacja przeboju FromSoftware, jaką ostatnio widzieliśmy. Niedawno Elden Ring otrzymał oficjalną mangę. Manga jest dostępna bezpłatnie online w 12 językach i opublikowana przez wydawnictwo Kadokawa.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio A Plague Tale: Requiem - Poradnik Solucja - Pełne przejście gry
Następny AMAZON PRIME GAMING na LISTOPAD 2022!