Elden Ring – oficjalny zwiastun darmowej aktualizacji oraz DLC


Elden Ring - oficjalny zwiastun darmowej aktualizacji

Wraz z mnóstwem zmian w balansie, poprawkami błędów, a nawet nowymi fryzurami do tworzenia postaci, w grze Elden Ring pojawiła się bezpłatna aktualizacja Koloseum.

Przedstawiony w poście na blogu Bandai Namco, Elden Ring w wersji 1.08 służy również jako dość duża łatka do gry, oprócz ogłoszonego wczoraj DLC skoncentrowanego na PvP.

Dodano pięć nowych fryzur (które można zobaczyć poniżej dzięki Katherine P, użytkownikowi Reddit), które są dostępne podczas tworzenia postaci na początku lub później przy użyciu okrągłego stołu z chmurnym stojakiem lustrzanym.Aktualizacje balansu zostały podzielone na dwie kategorie: ogólne poprawki i zmiany wyłącznie w PvP. Ogólne zmiany obejmują dość znaczące zmiany w szybkości, odległości i czasie regeneracji niektórych ataków podczas używania sztyletów, toporów i młotów oraz podczas używania cepów dwuręcznych.

Szybkość oburęcznej broni bliźniacze ostrze została jednak zwiększona wraz z szybkością używania broni kosa, pięści i pazury.

Tylko zmiany PvP – które, jak sugeruje nazwa, będą obowiązywać tylko podczas walki z innym graczem – obejmują zmniejszenie mocy broni, w tym mieczy prostych, mieczy do pchnięć, mieczy zakrzywionych, toporów, włóczni, mieczy z dwoma ostrzami i katan.

ELDEN RING | Free Colosseum Update trailer

 

Wszystkie Kolosea w Elden Ring i ich tryby PvP

W Elden Ring znajdują się trzy Kolosea, zlokalizowane w Północnym Limgrave, Północnym Caelid i południowej części Leyndell, Królewskiej Stolicy. W zależności od tego, gdzie jesteś w grze, możesz nie być w stanie dotrzeć do wszystkich tych Koloseum, ale omówimy, jak to zrobić poniżej. Omówiliśmy również, co można znaleźć w każdym z nich, ponieważ każde Koloseum oferuje inne wrażenia dla wielu graczy.

Limgrave Koloseum: Znajduje się na północnym wybrzeżu Limgrave, udaj się do Chaty Mistrza Wojny w Miejsach Łaski i wybierz część na północ, pod mostem prowadzącym do pierwszej lokacji Boskiej Wieży Pierścienia Elden. Koloseum będzie przed tobą. Tutaj możesz grać w United Combat, czasowe bitwy dwóch drużyn z aktywnym odrodzeniem, w których wygrywają gracze z największą liczbą zabójstw na koniec bitwy. Lub jest Combat Ordeal: czasowe bitwy dla wszystkich z aktywnym odradzaniem.

Leyndell Królewskie Koloseum: Aby dotrzeć do Leyndell, prawdopodobnie będziesz musiał wiedzieć, jak pokonać Strażnika Smoczego Drzewa w Elden Ring, a po uzyskaniu dostępu do stolicy sposób dotarcia do Koloseum zależy od tego, jak daleko jesteś w historii gry, ponieważ wydarzenie w późnej fazie gry znacznie zmienia krajobraz. Jeśli jesteś wcześnie, zejdź na poziom ulicy i wróć w kierunku miejsca łaski Bastionu Zachodniej Stolicy, korzystając z korzeni drzew i schodów, aby skierować się w stronę klifu. Jeśli jednak wymyśliłeś, jak pokonać Maliketha w Elden Ring i pokonałeś go w Przeklętym Farum Azula, jest to o wiele prostsze – użyj zmienionego terenu, aby wejść na zbocze i podążaj za krajobrazem do właściwego Koloseum. Tutaj jedyną opcją jest tryb pojedynku: walka 1 na 1 między dwoma graczami i bez odradzania się – decyduje o zwycięstwie wyłącznie ten, kto umrze pierwszy.

Caelid Koloseum: Wydobądź głęboką studnię Siofra na powierzchnię i podążaj kanionem na północ, mijając gigantyczne golemy łuczników. W końcu dotrzesz do wybrzeża, gdzie przed Koloseum siedzi NPC Great-Dar. Tutaj możesz grać we wszystkie tryby plus Prochy Duchów: co oznacza, że w Caelid można grać we wszystkie tryby rozgrywki wymienione powyżej, z jedną zmianą – w Caelid gracze mogą używać Prochów Duchów do przywoływania Pierścienia Elden, czego nie można zrobić w innym Koloseum.

Zobacz także wcześniejszego newsa o Elden Ring.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Serial Peryferal - recenzja - niecodzienne Sci Fi
Następny Gry planszowe do 100 złotych - poradnik prezentowy