Elementum – Unboxing Gry – Cztery Moce Żywiołów


Witajcie 🙂 dzisiaj przygotowałam dla Was unboxing malutkiej, niepozornej gry karcianej Elementum, od wydawnictwa Quantum Games. Oczywiście recenzja za tydzień. Więc bez zbędnego przedłużenia zapraszam do zaglądania do pudełka.

 

Tak się prezentuje pudełko od gry Elementum. Jest dość niepozorne, ma niewielkie rozmiary, ale to stanowi tylko jego zaletę, ponieważ dzięki małemu rozmiarowi grę można wszędzie ze sobą zabrać. Grafiki są bardzo ładne, przyciągają wzrok gracza, a opakowanie wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Powyżej macie zdjęcie przedstawiające instrukcję do gry Elementum. Jest malutka, bardzo łatwo opanować zasady jakie zostały w niej zawarte, tekstu jest niewiele. Grafiki dokładnie takie same jak w przypadku wierzchniej strony pudełka.

Oprócz wyżej wymienionych elementów, w opakowaniu gry znajdziemy również tor punktacji w postaci grubej tektury. Całość fajnie wykonana, czytelna, poszczególne numerki są w ramkach imitujących kryształki.

Mamy i nasze kryształki. Jest sporo różowych, oraz cztery różnokolorowe przedstawiające różne żywioły, one będą należały do graczy.

W pudełku jest również znacznik pierwszego gracza, utrzymany w czarno różowej kolorystyce, wykonany z grubej, solidnej tektury.

W grze Elementum karty grają pierwsze skrzypce, więc również ich nie mogło zabraknąć na zdjęciach. Karty są bardzo barwne, mają gładką fakturę, nie odkształcają się podczas rozgrywek.

 

 

Poprzednio Starcraft 2: Tryb Współpracy - Stiukov - poradnik dla początkujących
Następny NCWW - Najlepsze gry planszowe na luty