Epic Games ujawnia darmowe gry na grudzień 2021


Epic Games ujawniło gry, które będą dostępne za darmo od następnego tygodnia w tym jedną, która będzie już znana osobom zainteresowanym PlayStation Plus.

Epic Games Store co tydzień oferuje nowe darmowe gry więc warto tam czasami zaglądać, może trafi się coś co chcieliśmy kupić.

Dead By Daylight
2-9 grudnia

Dead by Daylight to dobrze znany chyba każdemu asymetryczny horror stworzony i wydany przez Behaviour Interactive. Miał swoją premierę w 2016 roku na PC i w 2017 roku na konsole XONE i PS4, w 2019 na Switcha, 2020 na iOS, Stadia, PS5 i Xbox Series X/S. Jako, że jest to asymetryczne PvP jedna osoba kieruje zabójcą, a cztery ofiar, które próbują uciec. Do gry zostało wydane wiele dodatków z nowymi zabójcami i ocalałymi ze znanych filmów i seriali.

while True: learn()
2-9 grudnia

while True: learn() to symulator specjalisty od machine learningu, który używa wizualnego programowania aby utrzymać siebie i swojego kota. Został wyprodukowany przez Luden.IO i wydany przez Nival. Gra została stworzona aby wyjaśnić nowicjuszom jak działa machine learning.

Godfall: Challenger Edition
9-16 grudnia

Godfall miało swoją premierę 12 listopada 2020 na PC i PS5 i 10 sierpnia 2021 na PS4. Wyprodukowane przez Counterplay Games i wydane przez Gearbox Publishing. Challenger Edition nie zawiera kampanii. Gra usadzona jest w setting high-fantasy podzielnym na wymiary Ziemi, Wody i powietrza gdzie obejmujemy rolę jednego z rycerzy w celu zapobiegnięcia apokalipsie. Na naszej stronie dostępna jest recenzja gry oraz seria na Youtube. Dostępne jest również w grudniowym PS Plus.

Prison Architect
9-16 grudnia

Prison Architect to wydany w 2015 przez Paradox Interactive symulator budowy więzienia. Pomimo upływu lat gra dostaje dalej aktualizacje i DLC. W grze budujemy nasze więzenia i ustalamy jak działają, a przede wszystkim próbujemy utrzymać więźniów w środku. Dostępny jest również escape mode gdzie obejmujemy rolę więźnia i próbujemy uciec z naszego więzienia, a w trybie online z więzień innych graczy.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Komiksy świąteczne – najpopularniejsze komiksy z motywem świątecznym
Następny Premiery Netflix, HBO GO i kino! Co obejrzeć w weekend?