Fallout 76 – Atlantic City – Boardwalk Paradise – nowe nagrody czekają!


Dzisiaj świat Fallout 76 rozszerza się wraz z wydaniem Atlantic City – Boardwalk Paradise, darmowej aktualizacji, która wprowadza blask i wdzięk America’s Playground na postnuklearne pustkowia. Wyruszaj do odnowionego miasta Atlantic City, które kiedyś zostało uznane za „cel drugorzędny” przez tych, którzy wywołali Wielką Wojnę, i przeżyj jego fascynujące połączenie dreszczyku emocji, widoków i nawet prądu.

Gdy staniesz na kultowym nadmorskim bulwarze Atlantic City w Fallout 76, zostaniesz powitany tętniącą atmosferą, która kontrastuje z desolacyjnymi pozostałościami okolicznego pustkowia. Wśród wyblakłego splendoru niegdyś tętniących kasynami i parkami rozrywki spotkasz różnorodną obsadę postaci, od niesławnej Rodziny, miejscowej mafii, po Showmenów, gildię, która prowadzi rozrywkę w mieście. W Atlantic City – Boardwalk Paradise czekają na Ciebie dwie nowe misje Ekspedycji, każda oferuje unikalną perspektywę na przemianę miasta i wyzwania, przed którymi stoi. W jednej misji zagłębisz się w nielegalne interesy Rodziny, manewrując w ich złożonych układach sił i pozostając pod radarem Rządu Miejskiego. W innej misji dołączysz do śmiałego szliftu Showmenów, ekscytującego testu umiejętności i wytrzymałości, który obiecuje chwałę i bogactwo tym, którzy zwyciężą.

Fallout 76 - Season 15: The Big Score

Sezon 15: Wielki Skok

Podczas gdy urok atrakcji Atlantic City może być kuszący, pamiętaj, że wkraczasz do niebezpiecznego postnuklearnego świata. Poza Pine Barrens w New Jersey czają się Mutowane Przerośnięte, horda skażonych, roślinnych bestii, które stanowią poważne zagrożenie dla każdego, kto stanie im na drodze. Ponadto uważaj na dzikich diabłów, stworów podobnych do potworów, które zostały zaobserwowane w okolicy, dodając dodatkową warstwę niebezpieczeństwa do eksploracji. Podczas gdy zagłębiasz się w przygody Atlantic City, nowy sezon rozpoczyna się w Fallout 76 – Sezon 15: Wielki Skok. Zebraj towarzyszy, zaplanuj strategię i wyrusz w misję zdobycia cennych nagród. Zarabiaj S.C.O.R.E. grając w Fallout 76 i wykonując wyzwania, podnosząc swój rangę i odblokowując obfite mnóstwo nagród. Zaskocz bulwar strojem wysadzanym diamentami, zastraszaj nowym malowaniem Pancerza Bojowego Zdobywcy i dostosuj swój C.A.M.P. za pomocą unikalnych przedmiotów.

Obejmij Pakiet Wysokich Stawek

Ubierz się modnie i podnieś swoje doświadczenie Atlantic City z Pakietem Wysokich Stawek. Ten ekskluzywny pakiet zawiera malowanie Pancerza Bojowego Społecznej Odpowiedzialności, duży pluszak Przerośniętych, zestaw C.A.M.P. Quarter Casino i wiele innych, wszystkie zaprojektowane, aby dodać odrobinę blichtru i ekscytacji do twoich postnuklearnych przygód. Jeśli jesteś nowy w świecie Fallout 76, Fallout 76: Atlantic City – Boardwalk Paradise Deluxe Edition jest idealnym punktem wyjścia. Ten pakiet zawiera grę podstawową, Pakiet Wysokich Stawek i ekskluzywne bonusy, oferując Ci ostateczne doświadczenie tej ekscytującej rozszerzenia. Przez ograniczony czas możesz uzyskać kombinezon Vault 33 za darmo ze sklepu atomowego. Ten stylowy element odzieży Vault-Tec jest idealny do dodania odrobiny postnuklearnego szyku do garderoby twojej postaci. Nie przegap tej ekskluzywnej okazji.

Poprzednio Space Tales - Wrażenia (Brak Wrażeń?) Z wczesnego dostępu
Następny Robocop: Rogue City - Poradnik Solucja - Pełne przejście gry