Zwiastun z gry Dragon Age: Dreadwolf przygotowuje grunt pod nadchodzącą grę RPG


Aby uczcić Dzień Dragon Age 2022, BioWare wypuściło zwiastun z gry Dragon Age: Dreadwolf, który przygotowuje grunt dla nadchodzących przygód.

Film opowiada o Solasie, grywalnej postaci w Dragon Age: Inkwizycja, która jest wyraźnie jedną z głównych sił napędowych nadchodzącej gry RPG.

Varric, kolejna grywalna postać, która po raz pierwszy pojawiła się w Dragon Age 2, jest narratorem wideo i opowiada historię Solasa, który był kiedyś znany jako Fen’Harel Upiorny Wilk.

„Znałem go jako Solasa, myślącego maga mającego obsesję na punkcie snów, ale dawno temu nosił inne imię – Fen’Harel Upiorny Wilk” — opowiada Varric. „Starożytny elfi bóg kłamstw lub bohaterski buntownik przeciwko tyranii, w zależności od tego, w którą historię wierzysz. W swojej ostatecznej walce z elfimi bogami Solas uwięził ich i stworzył zasłonę, która oddzieliła nasz świat od surowej magii przemijania. Ale teraz, chce zburzyć tę zasłonę i zniszczyć świat, a tylko my możemy go powstrzymać”.

 Serial Dragon Age

Chociaż wciąż nie znamy daty premiery Dragon Age: Dreadwolf, BioWare potwierdziło, że długo wyczekiwana gra RPG niedawno zakończyła fazę alfa, co oznacza, że można w nią teraz grać od początku do końca. To powiedziawszy, wciąż jest dużo pracy i dopracowania szczegółów.

BioWare przygotowało kilka innych niespodzianek na Dragon Age Day 2022, w tym nowe cyfrowe plakaty z postaciami z Dragon Age: Rozgrzeszenie, nowego serialu, który trafi na platformę Netflix 9 grudnia 2022 r.

Dragon Age: DreadWolf Official In-Game Cinematic Trailer

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Gry planszowe do 50 złotych - poradnik prezentowy
Następny Warhammer 40,000 Darktide - Spójność - Co to i czy jest ważne?