Flashback 2 jest już dostępny na PC, Playstation 5 i Xbox Series X!


Flashback 2, kontynuacja kultowej gry z 1992 roku, jest już dostępna na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S|X. Gra pozwala graczom wcielić się w legendarnego bohatera Conrada B. Harta, który wyrusza w podróż w poszukiwaniu własnej tożsamości.

W trakcie swojej przygody w Flashback 2 Conrad będzie musiał zmierzyć się z Morphami, złowrogimi istotami, które zagrażają ludzkości. Flashback 2 to połączenie platformówki, strzelanki i eksploracji. Gra oferuje dynamiczną rozgrywkę, w której gracze będą musieli wykazywać się refleksem, precyzją i sprytem. Gra zachwyca również bogatym, futurystycznym światem, który dogłębnie można zwiedzić. Flashback 2 to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów platformówek i strzelanin. Gra oferuje ekscytującą przygodę, która zapewni godziny zabawy. W XXII wieku Zjednoczone Światy rozciągają się na cały Układ Słoneczny, ale ich pokój jest zagrożony przez inwazję Morphów, złowrogich istot dowodzonych przez przerażającego Generała Lazarusa.

Flashback 2 – Launch Trailer – Paul Cuisset & Microids Lyon/Paris

W tej pełnej akcji przygodzie gracze wcielają się w Conrada B. Harta, który wyrusza w poszukiwaniu swojego wieloletniego przyjaciela, Iana. W trakcie swojej podróży Conrad będzie musiał zmierzyć się z Morphami, a także odkryć tajemnice swojej przeszłości.

Flashback 2 to połączenie platformówki, strzelanki i eksploracji. Gra oferuje dynamiczną rozgrywkę, w której gracze będą musieli wykazywać się refleksem, precyzją i sprytem. Gra zachwyca również bogatym, futurystycznym światem, który dogłębnie można zwiedzić.

Oto najważniejsze cechy gry:

  • Ekscytujący świat przyszłości: W Flashback 2 gracze odwiedzą różnorodne lokacje, od Nowego Tokio po Dżunglę.
  • A.I.S.H.A., śmiercionośna broń adaptacyjna: A.I.S.H.A. to potężna broń, która może dostosować się do różnych sytuacji.
  • Wciągająca, płynna i skomplikowana rozgrywka: Flashback 2 oferuje dynamiczną rozgrywkę, w której gracze będą musieli wykazywać się refleksem, precyzją i sprytem.
  • Środowisko 3D: Gra wykorzystuje trójwymiarowe środowisko, które pozwala graczom jeszcze bardziej się wciągnąć w rozgrywkę.
  • Twórca oryginału: Flashback 2 został zaprojektowany i przygotowany przez Paula Cuisseta, twórcę oryginalnej gry.

Flashback 2 to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów platformówek, strzelanin i science fiction. Gra oferuje ekscytującą przygodę, która zapewni godziny zabawy. Flashback 2 jest już dostępny na platformy PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC. Wersje na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One wyjdą w pierwszym kwartale 2024 roku.

Poprzednio The Invincible (Niezwyciężony) - Recenzja - Pokonany?
Następny W World of Tanks pojawiają się losowe wydarzenia!