For Honor – Powrót Zaświatów / Return of the Otherworld


Wydarzenie z okazji Halloween zagościło w For Honor. Będzie ono trwało od 25 Października do 8 Listopada. Mamy dzięki temu sporo czasu by wrócić do gry i powalczyć o tematyczne nagrody w nowym Wydarzeniu.

Ubisoft ponownie urozmaicił tryby gry, wprowadzając do For Honor tryb Nieskończonego marszu, w którym, musimy także odpierać niekończące się ataki szkieletów, a dodatkowo walczyć z Przeciwnikami.

Oprócz tego, w grze pojawiły się nowe Tematyczne wyzwania społeczności. Frakcja, która osiągnie cel, jako pierwsza, otrzyma 1000 szt. stali + 2 skrzynie grabieży. 2. miejsce zapewni 500 szt. stali + 1 skrzynię grabieży, zaś miejsce 3 – 500 szt. stali. Informację o najnowszych rozkazach społecznościowych znajdziemy w grze.

Powrót Zaświatów przynosi także nowe, związane z wydarzeniem Halloween nagrody. Gracze będą mogli spersonalizować swoje postacie – w tym także najnowsze z frakcji Wu Lin. Dokonają tego dzięki strojom z maskami, zmieniając ulubionych bohaterów w ich upiorne wersje. Stroje te będą dostępne przez pierwszy tydzień po obniżonej cenie 15 000 szt. stali dla każdej postaci, a dodatkowo pojawią się też Halloweenowe elementy kosmetyczne, broń oraz efekt „Sonata księżycowa” (możliwe do zdobycia, jako łup także w trybie arcade).

Poza Maskami mamy możliwość zakupu za 10tyś. Stali tematycznego Gestu, będzie on dostępny od drugiego tygodnia zabawy. Jednak na jego zakup będziemy mieli równy tydzień po tym czasie zniknie ze sklepów.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wszystkim Udanych Łowów! BUHAHAHAHAHAHAHA!

 

Zwiastun:

Poprzednio Red Dead Redemption 2 - Przegląd Recenzji - Mamy Grę Roku?
Następny Venom - Recenzja - Nie taki brzydki