Forever Skies – Polski Survival Wchodzi do Wczesnego Dostępu 22 Czerwca 2023


Polskie studio gier Far From Home ujawnia datę premiery i zaprezentował nowy zwiastun dla swojej gry survivalowej, Forever Skies.

Wrocław, 1 czerwca 2023 – Wiodące polskie studio deweloperskie gier, Far From Home, ujawniło datę premiery dla swojej nadchodzącej gry survivalowej, Forever Skies. Zapowiadana data wydania w wersji Early Access to 22 czerwca 2023 roku. Wydanie gry zostało uświetnione premierą nowego zwiastuna, który po raz pierwszy pokazuje graczom świat gry i tajemniczą rozgrywkę w środowisku pełnym toksycznego pyłu.

Forever Skies: Od pyłu do gwiazd

Forever Skies to gra survivalowa z elementami budowania bazy osadzona w świecie postapokaliptycznym. Gracze powrócą na Ziemię, która została zniszczona przez ekologiczną katastrofę, zmuszając ludzkość do ucieczki. Ziemia jest teraz owiana toksycznym pyłem, a gracze będą poruszać się po niej za pomocą nowoczesnego sterowca. Statek ten można rozbudowywać, ulepszać i dostosowywać do własnych potrzeb. Gracze będą musieli również gromadzić zasoby, bronić się przed wirusami, modyfikować patogeny w celu wzmocnienia swojego ciała oraz odkrywać historię upadku ludzkości.

Zagłębianie się w tajemnice pod pyłem

Poza eksploracją niebios i resztek miast unoszących się w powietrzu, Forever Skies pozwoli graczom zajrzeć również pod pył. Wraz z ogłoszeniem daty premiery, studio zaprezentowało nowy zwiastun, który daje nam wgląd w tę część świata. Trailer pokazuje także nowe formy życia, które ewoluowały na Ziemi po katastrofie i opuszczeniu jej przez ludzkość.

„Od początku naszej pracy nad Forever Skies, stawialiśmy na stworzenie kontrastu między przestrzenią nad pyłem a tym pod nim. Przygotowaliśmy specjalne mechaniki i zmieniliśmy cały styl gry tak, aby gracz czuł, że podróż pod pył to zupełnie inne doświadczenie. Jest nam niezmiernie miło, że dzisiaj po raz pierwszy gracze mogą zobaczyć nad czym pracowaliśmy przez ostatnie trzy lata”, powiedział Andrzej Blumenfeld, CEO & Gameplay Lead.

Gra będzie dostępna we wczesnym dostępie na platformie Steam od 22 czerwca. Wcześniej gracze mieli możliwość zagrania w demo Forever Skies, które zyskało popularność, z ponad 140 tys. dodanych do bibliotek graczy. Twórcy przez minione miesiące zbierali opinie i dodawali nową zawartość do gry. Studio ma na celu prowadzić rozwój gry w ścisłej współpracy z graczami, stąd decyzja o udostępnieniu gry najpierw w Early Access.

Far From Home zapowiada także dalszy rozwój projektu, w tym dodanie trybu kooperacyjnego. Gra ma również w przyszłości trafić na konsole. To wszystko pokazuje, że polskie gry ciągle rosną w siłę i zyskują na popularności na świecie.

Forever Skies | Official Launch Date Trailer

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Diablo 4 vs Diablo Immortal - Jakie są różnice?
Następny Czerwcowe premiery na Netflixie, HBO Max i Prime!