Fortnite – Epic pozwala na remake originalnej mapy w Unreal Editor


Fortnite - Epic pozwala na remake originalnej mapy

Unreal Editor dla Fortnite właśnie pojawił się w tym tygodniu jako dodatek tylko na PC do gry Battle Royale.

Unreal Editor dla Fortnite (UEFN) jest nową aplikacją na PC przeznaczoną do projektowania, tworzenia i publikowania gier oraz przygód bezpośrednio w Fortnite. Z biegiem czasu UEFN będzie ewoluować tak, by ostatecznie zawierać większość narzędzi z Unreal Engine.

Nostalgia to cholerny narkotyk, więc nic dziwnego, że gracze Fortnite przerabiają oryginalną mapę do gry Battle Royale. Jest jedno ale, ponieważ rekreacja technicznie wykorzystuje własność intelektualną firmy za pomocą dodatku Unreal Editor dla Fortnite. Deweloper Epic zaktualizował teraz swoje warunki, aby umożliwić remake pierwszej wyspy.

 

Zespół Fortnite napisał post na blogu, w którym pochwalił twórców i ich pracę nad przeróbką oryginalnej mapy gry Battle Royale. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że nie otrzymają pieniędzy za te projekty.

„Jesteśmy tak samo podekscytowani, jak Wy, aby ponownie przeżyć doświadczenia, które dzieliliśmy na oryginalnej mapie Fortnite Battle Royale Rozdział 1, dlatego przyznajemy specjalny i konkretny wyjątek, aby umożliwić twórcom opublikowanie własnych przeróbek map Rozdziału 1 (i tylko mapy z rozdziału 1)” – napisał zespół Fortnite. „Podobnie jak mapy zbudowane przy użyciu wyspy startowej „Battle Royale Island”, wyspy odtwarzające mapy z rozdziału 1 pozostaną niekwalifikujące się do monetyzacji”.

Studio o nazwie Atlas Creative już tworzy przeróbkę mapy Fortnite Rozdział 1 wraz z niedawnym uruchomieniem trybu kreatywnego 2.0. Oznacza to, że możesz wrócić do ulubionych miejsc fanów gry, takich jak np. Tilted Towers i Greasy Grove.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio John Wick 4 - recenzja - genialne kino akcji!
Następny Hogwarts Legacy - Recenzja - Dziedzictwo Hogwartu