Fortnite i Fall Guys w Destiny 2! Jak zdobyć skórki?


Poprzez dołączenie Destiny 2 do rodziny Epic Games Store doszło do nielada wydarzenia i wszystkie te gry zyskały u siebie nowe skórki oraz elementy kosmetyczne. Wszystko po to by celebrować rozszerzenie oferty Epic Games Store.

Połączenie Destiny 2, Fortnite i Fall Guys będzie dotyczyło wszystkich tych trzech gier i każda z nich zyska elementy kosmetyczne w jakiś sposób nawiązujące do pozostałych tytułów. Poniżej opiszę co pojawi się w kolejnych grach oraz w jaki sposób możemy zdobyć te skórki. Epic Games bardzo gorąco rozpoczyna oficjalne informacje dotyczące nowości nazywając w informacji prasowej Fall Guys oraz Fortnite dwoma najpopularniejszymi grami na świecie.

Destiny 2 – nowe skórki

W Destiny 2 pojawił się pakiet nowych skórek sprzętu, oddzielny dla każdej z trzech klas. Zaczynamy od tej gry, bo oczywiście jest ona dla mnie najważniejsza ze wszystkich dostępnych tytułów w tym newsie. Pojawią się tam trzy legendarne skórki z Fortnite – Oblivion trafił oczywiście dla Huntera, następny jest Drift’s którym pochwalić się może Warlock i wreszcie Dark Knight otrzymają Tytani. O ile Oblivion rzeczywiście wygląda świetnie, to szczerze zazdroszczę Czarnoksiężnikom ich skórkom Drift’s.

Fortnite – Zavala, Nieznajoma i Ikora Rey

Fortnite także otrzyma bogatą zawartość z destiny, a nawet jeszcze bogatszą niż ma Destiny 2. O to trzy ikoniczne postacie, właściwie „nowa straż przednia” będą wymiatać na polach bitewnych w Fortnite.  Każdy z bohaterów w pakiecie ze swoją skórką otrzyma także zestaw akcesoriów. Będzie to wróbel, broń oraz latający za nami duch. Do tego dochodzi całkowicie od zera zbudowana ikoniczna mapa z Destiny, która pojawi się w Fortnite. Będzie to znany nam wszystkim Javelin-4 i zajmie się tym PWR. Nie ma co się oszukiwać, screeny prezentują się obłędnie i będzie w co grać. Powiem nawet szczerze, że po ostatnim newsie o Dragon Ball w Fortnite coraz bardziej kusi mnie żeby na poważnie zainteresować się tym tytułem.

destiny 2 fall guys

Fall Guys

Ostatnie o czym wspomnimy to Fall Guys. Nikt jeszcze nie widział nawet jednego Strażnika jako bujającej się fasolki. A aż trzech strażników naraz? Teraz pojawią się urocze trzy skiny dla naszych bohaterów w Fall Guys, więc jeżeli chcecie mieć światło (lub ciemność) po swojej stronie, to teraz macie niepowtarzalną okazję, by wykorzystać moce tytana, spryt łowcy oraz inteligencję czarnoksiężnika jako spadająca fasolka w Fall Guys.

Powiem szczerze, że bardzo mi się podoba kierunek rozwoju Destiny 2 i otwartość twórców do rozwijania marki. Może jakieś książki albo filmy drodzy panowie i panie z Bungie?

Skórki w Destiny 2, Fortnite i Fall Guys są już dostępne do kupienia za odpowiednią walutę w grze. Arena w Fortnite pojawi się w grze w połowie września.

Destiny 2 on Epic Games Store - Fortnite + Fall Guys Crossover Trailer

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Tower of Fantasy - Scenic Point - Poradnik z mapami
Następny Gry mobilne: 6 prostych sposobów na zwiększenie frajdy