Fortnite łączy siły z Unofficial – na celowniku nowe oprawki okularowe


Najnowsza i pierwsza na świecie kolekcja okularów zaprojektowana wspólnie przez Fortnite i Unofficial dowodzi, że oprawki też mogą być w grze. Stylowe okulary przeciwsłoneczne oraz modele z filtrem światła niebieskiego, uzupełnione o elementy znane wszystkim graczom, zawitały w salonach Vision Express w całej Polsce. Tym samym kolekcja poszerza uniwersum kultowej produkcji gamingowej do 360 stopni.

Marka Unofficial lubi zaskakiwać

Unofficial to młoda i ambitna marka okularów, dostępna w Polsce wyłącznie w salonach oraz w sklepie internetowym Vision Express. Od 2021 roku oferuje różnorodne kolekcje okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, które mają zachęcać do poszukiwania i ekspresji indywidualnego stylu. Poprzez tworzenie oprawek w szerokiej palecie barw i bogactwie kształtów, Unofficial daje możliwość wyrażania siebie każdemu użytkownikowi. Zróżnicowane modele pozwalają intrygować, wychodzić poza schematy, podkreślać prawdziwą osobowość, a także napędzać do działania.

Unofficial lubi zaskakiwać, stąd pomysł na stworzenie kolekcji dla graczy we współpracy z agencją IMG, zajmującą się licencjonowaniem produktów Fortnite. Zdaniem twórców, osiem par okularów przeciwsłonecznych i dwa modele z filtrem światła niebieskiego zapiszą się na długo w historii obu marek. To kolekcja dedykowana przede wszystkim fanom kultowej gry battle royale, choć ich streetwearowy styl przypadnie do gustu także trendsetterom. Kampania #PLAYTHEFRAME promuje nowe oprawy, ale także poszerza zasięg społeczności Fortnite za sprawą aktywności w mediach cyfrowych i społecznościowych oraz przy wykorzystaniu wiedzy modowej marki Unofficial.

Inspiracją uniwersum kultowej gry

Każdy model z nowej kolekcji Unofficial kierowanej zarówno do młodzieży, jak i dorosłych jest namacalnym dowodem tego, jak dobrze łączą się te dwie marki: w zakresie dostarczania rozrywki i poczucia przynależności. Współpraca wprowadza także Unofficial do globalnej społeczności generacji Z, tworząc dialog pomiędzy marką a młodszymi odbiorcami.

– Nie nosicie nowej kolekcji, gracie nią – podkreślają twórcy, dając tym samym dowód, że efektem współpracy Unofficial i Fortnite jest oryginalny mix wirtualnego uniwersum z rzeczywistością.

Wszystkie produkty z najnowszej kolekcji nawiązują do najbardziej charakterystycznych elementów i postaci znanych z rozgrywki Fortnite.

Vision Express jest liderem branży optycznej w Polsce, zapewniającym profesjonalne usługi medyczne, wysokiej klasy okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oraz soczewki kontaktowe.

Sieć na polskim rynku działa od 1994 r. i liczy ponad 230 salonów w ponad 100 miastach. Jednocześnie marka jest częścią grupy GrandVision – globalnego lidera w branży optycznej prowadzącego ponad 7000 salonów ponad 40 krajach. Firmę wyróżnia kompleksowa oferta, łącząca profesjonalne badania wzroku, porady pod kątem doboru odpowiedniej korekcji oraz indywidualne dopasowanie okularów i soczewek kontaktowych. Bogaty wybór asortymentu w zgodzie z najnowszymi trendami dostępny jest również w sklepie online.

Misją Vision Express jest kompleksowe dbanie o dobrą jakość widzenia i zdrowie oczu Polaków przy jednoczesnej trosce o bezpieczeństwo oferowanych produktów i usług. Firma realizuje ją w swoich salonach oraz poprzez szereg działań przyczyniających się do wzrostu świadomości konsumentów. Otrzymany w 2022 roku certyfikat Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej ISO 13485:2016 potwierdza spełnienie wymogów regulacyjnych i jakościowych w procesach dystrybucji wyrobów medycznych.

Unofficial jest nową marką stworzoną przez GrandVision w 2021 roku. Tworzy zaskakujące kolekcje okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, pozwalając klientom odkryć swoją osobowość, wyrazić siebie przez modę oraz być kim tylko zechcą. Misją marki jest dostarczenie klientom nie tylko wysokiej jakości produktu, ale także know-how do odkrycia Nieoficjalnego siebie.

Fortnite jest darmową grą online typu Battle Royale, która łączy graczy w kreatywnych wyzwaniach. Produkcja dostępna jest na platformach PlayStation, Xbox, Switch, Android i PC. Więcej na www.fortnite.com.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Co obejrzeć na HBO Max, Disney+ i Netflixie w weekend?
Następny Starship Troopers: Terran Command - Recenzja - DO YOUR JOB!